WItam,

Masz racje, jestem biednym studentem Fakt nie ma sensu qpowac czegos na siłe, qpie tylko jeden obiektyw. Ale cz w tym wypadku Tamron 28-75 f/2.8, nie byłby lepszym rozwiązaniem? Cena prawie taka sama

Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie