Witam Serdecznie,

Mam w niedalekich planach zakupic d80, jaki zestaw szkieł bysicie mi do niego polecili?

Co myslicie o takim zestawie:

Nikon 18-55mm + Nikon 70-300mm

lub

Tamron 28-80mm F/3.5-5.6 AF + Tamron 75-300mm F/4-5.6 LD AF Macro

A moze jeszcze coś innego?


Pozdrawiam