Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: D80 + ?

  1. #11

    Domyślnie Odp: D80 + ?

    WItam,

    Masz racje, jestem biednym studentem Fakt nie ma sensu qpowac czegos na siłe, qpie tylko jeden obiektyw. Ale cz w tym wypadku Tamron 28-75 f/2.8, nie byłby lepszym rozwiązaniem? Cena prawie taka sama

    Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie

  2. #12
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie Odp: D80 + ?

    ja właśnie wybrałem 28-75 bo wolę te dłuższe niż szersze ogniskowe ale to kwestia całkowicie indywidualna
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #13

    Domyślnie Odp: D80 + ?

    otórz tamron 28-75 jest o tyle dobrym rozwiązaniem za jak znowu sie dozbiera na jakieś szkiełko to łatwo go "uzupełnić" o np tokine 12-24 i coś dłuższego np nowego tamrona 70-200 2.8 jeśli sie doczekamy wersji z bagnetem F

    pozdr
    mimikm
    moja kapela
    d50 f60 28-80(ciemny) / 50-150 2.8 / 50 1.8 / sb800

  4. #14

    Domyślnie Odp: D80 + ?

    Witam, mam ten sam problem co poprzednicy a mianowicie w drodze jest moje kolejne dziecko, tym razem inne bo całe ciemne, a może to ja jestem ciemny bo to moja pierwsza lustrzanka.
    Zamierzam używać aparatu głównie w celach turystycznych, brać go na wyprawy: fotografia krajobrazów, przyrody, architektury + rodzinne.
    Chodzi o 1 wszechstronny obiektyw do D80.
    Na razie mam na oku jakiś 18-70mm bądź 18-135mm.
    Mogę przeznaczyć na obiektyw do 1000złotych.
    Co doradzicie?
    pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •