WItam,
Masz racje, jestem biednym studentemFakt nie ma sensu qpowac czegos na siłe, qpie tylko jeden obiektyw. Ale cz w tym wypadku Tamron 28-75 f/2.8, nie byłby lepszym rozwiązaniem? Cena prawie taka sama
Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami