Czyżby pełna klatka od Samsunga?
http://www.photographyblog.com/index...ll_frame_dslr/
Szukaj
Czyżby pełna klatka od Samsunga?
http://www.photographyblog.com/index...ll_frame_dslr/
pozdrawiam Krzysiek
Z powyższego linka wynika raczej, że samsung pracuje nad matrycą CMOS do pełnej klatki. Nie oznacza to, że będzie ją montował w swoich aparatach. "Full frame dla Kowalskiego" to jednak wg mnie dość odległa (paroletnia) perspektywa.
D700, MB-D10, D80, MB-D80, N16-35/4G VR, N 24-70/2.8G, N18-200VR, N 70-200 2.8VR, N AF85 1.4D, T90 2.8, N50 1.8D, N24-85ED, SB-800, SB-600, SB-28DX, ringflash Delta, MF 055 XPROB
Jak znam język six-beera, to jednak chodzi tu raczej o aparat pełno-klatkowy(na zdjęciu).
Dodatkowo to nawet dwa (licząc że współpraca z pentaxem będzie nadal trwała)
Ale nadal to tylko plotki.
SZARA KARTA
Na zdjęciu jest Samsung GX-20, a więc DX. AP pisze o sensorze FF do profesjonalnego aparatu.
Ostatnio edytowane przez th3big ; 16-04-2008 o 17:45
...dwie stopki rozmiar 43...
nowe obiektywy Pentaksa w większości kryją pełną klatkę
Jest dokładnie na odwrót - nowe szkła są pod APS-C...
Co nie znaczy, że nie kryją FF. Z tego, co wiem, to zoomy 16-50/2.8 i 50-135/2.8 kryją tylko APS-C, ale już nowe stałki 200/2.8 i 300/4 kryją. Podobnie jak 35/2.8 macro.
Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=
To by było bardzo przebiegłe. Wypuszczać pro linię zoomów DX, o zakresach korespondujących z typowymi zakresami dla FF, które mimochodem kryją pełną klatkę.Co nie znaczy, że nie kryją FF.![]()
![]()
Samsung - pełna klatka w telewizorze >?
Skontaktuj się z nami