Jak tylko bede miec je podam wszytko. Narazie nie wiem zbyt wiele. Cene podalem wczesniej. Zobaczymy jak to wyjdzie z transportem i kursem euro itp.
wszystkie koszty podsumuje i podam jak bede mic juz te matowki.
Koszt wyslki w polsce to ok 3 zl wiec mysle ze nie bedzie to problemem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami