Hej,

Mam prośbę do osób które wiedzą więcej ode mnie, czyli prawie do wszystkich tutaj

Problem jest taki, mam osobę która jest maniakiem firmy SONY, wszystko w domu sony no i pojawił się pomysł kupienia lustrzanki cyfrowej, do użytku ogólnie domowego i dla córki która pewnie będzie stawiała swoje pierwsze kroki w fotografii. Pierwszy pomysł to Sony alfa 350, ten nowy wynalazek.

Co sądzicie o tym aparacie i ogólnie systemie Sony. Osobiście mam zamiar przekonać tą osobę do kupna Nikona ew. Canona, w szczególności że już ma plany na przyszłość z kupnem różnym obiektywów.

Potrzebuje jakiś dobrych argumentów bo czuje że napotkam na konkretny opór

Z góry dzięki