Przedwczoraj dostalem Minolte A1(siostrzeniec przesiadl sie na Nikona D80).Trzeci dzien przeszukuje siec w poszukiwaniu polskiej instrukcji do tego pudwleczka. Znalazlem PDF-a, ale z bledem, w dwoch miejscach brakuje wielu dosc waznych stron.Wiem, wiem zaraz sie odezwa glosy o prawach autorskich itp.Ale powiedzcie sami co w tym przypadku mam zrobic?Wyrzucic sprawny aparat? Blagam o pomoc. Probowalem szukac pomocy na forum KKM , ale niestety mimo kilku prob, nalozono bana na mojego maila.Trudno nie chca mnie tam wiec sie nie pcham.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami