Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
  1. #51

    Domyślnie

    Sigmę 24-70 męcze od poniedziałku i jestem bardzo zadowolony. Daje mi lepszy obrazek niż miałem ze stałek 35 i 50 //1.8 Jest trochę duża no i ciężka. Tubus się nieco wysuwa nad czym trochę ubolewam Ale coś za coś. AF jest delikatnie wolniejszy od 50/1.8, a szybsza od 35 AF-S!!! AF pomylił mi sie 2 razy, generalnie zawsze trafia idealnie. bo szkło jest na śrubokręt. Mozliwe że trafiła mi się jedna z "tych lepszych" sztuk. Każdemu polecam
    Nikon FiX - Pomysł na...

  2. #52

    Domyślnie

    PM wyslany - chetnie zobacze jakies fotki z niej
    Mam dzisiaj tyle roboty, ze nie wiem co olac pierwsze.

  3. #53

    Domyślnie

    Nie mylcie wersji f 2,8-4,5 z f 2,8-4
    Nie jest to super jasność ale obiektyw jako zamiennik kita może być naprwdę niezły. Oczywiście 2,8 jest 2,8.
    Ja osobiście wolę jakiś uniwersalny zoomik + jasne stałki niż bardzo drogi zomik tylko do 50mm


    test.:
    http://www.optyczne.pl/181.1-Test_ob...SM-Wstęp.html

    Jeśli ktoś ma ten obiektyw będę wdzięczny za jakieś info, foto (ipolo@wp.pl)
    l D90 l N16-85 l N35/1,8 l SB800 l

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybermar Zobacz posta
    duza roznica, to juz jest zupelnie inna konstrukcja ktora ma niewiele wspolnego z poprzednikiem. lepsza jakosc anizeli starsza wersja. [...] Optycznie lepszy, osstrzejszy.
    SLRgear ma odmienne zdanie:

    "While the older version of Sigma's 17-70mm doesn't have the same aperture capability of the new version or optical stabilization, it produced markedly sharper images - though it could be that there are sharper copies of the 17-70mm OS we tested. CA resistance is a little better, distortion is a bit lower, but corner shading is a bit higher. Macro performance is also a bit better and the whole package weighs a bit less; it's also a little less expensive."

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sewek Zobacz posta
    Witam, podepne sie do watku.
    Mam ten obiektyw, dokladnie : Sigme 17-70 F2.8-4 OS HSM.
    Uzywam go od ponad pół roku z nikonem d90 i moge przyznac , ze obiektyw jest naprawde doby, zdjecia sa nasycone kolorami dobrze, ładne kontrasty, szybki focus , pieknie ostrzy. Obudowa takze zasluguje na pochawałe, nic nie trzeszczy,dobre materiały,czuć go pod reka
    Jezeli kogos intersuja jakies sample, prosze pisac na PM
    Ja również posiadam ten zestaw - D90 + Sigma 17-70 2.8-4 i także sobie chwalę. Ładnie ostrzy (nie ma problemu z trafianiem ostrości), szybki AF, solidna konstrukcja.
    Myślę, że jako zamiennik standardowego kita sprawdza się całkiem dobrze.

  6. #56

    Domyślnie

    D70 + Sigma 17-70 2.8-4 DC HSM ... mogę wystawić na ftp jakieś nef`y jak ktoś zainteresowany

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •