Co sądzicie o tym aparacie.Czy fakt używania hybrydy oznacza bycie amatorem.Ostatni trend to posaidanie lustra+kitowy obiektyw i uznawanie sie za mistrzów fotografii, którzy mają wieczne problemy z FFi BF.Będąc na plenerze jeden z takowych mistrzów na pytanie "jaką masz przysłone ,"odpowiedział -mam 100".
Powodzenia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami