Czy ktos moglby mi cos powiedziec o wytrzymalosci, jakosci wykonania tego aparatu? Wiem jakie sa wady - wolna seria, slabe akku etc. A jesli chodzi o dopracowanie detali i generalnie obsluge menu i roznych funkcji? Czy to nie jest tak ze Fuji skupilo sie na SuperCCD i przez to reszta ucierpiala..? Slyszal moze ktos o jakiejs awarii? W najblizszym czasie mam zamiar kupic to body z drugiej reki, prawdopodobnie bez gwarancji i nie chce zeby po tygodniu poodpadaly przyciski i matryca wyszla bokiem...Z wstepnych ogledzin na necie body wyglada, powtarzam wyglada nieciekawie...W przeciwienstwie do fotek..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami