Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Gile - [Nemeth]

  1. #21

    Domyślnie Odp: Gile - [Nemeth]

    najbardziej mi sie podoba fotka nr3 dobre dyamiczne srodowiskowe ujecie

  2. #22

    Domyślnie Odp: Gile - [Nemeth]

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Eee ... wróble mówicie?
    Te gile mi sie podobają bardziej pewnie z tego powodu, że ja gila pierwszy raz widziałem żywego
    może wróble były technicznie lepsze ,ale gile mają bardzo fajny aspekt klimatyczny -kolorki
    dlatego odbiór tych foteczek jest bardzo przyjemny

  3. #23

    Domyślnie Odp: Gile - [Nemeth]

    Pierwsze dwa raczej przypadkowe "pstryki" (nawet sam to napisałeś). W trzecim "cos jest" ale dużo mu brak do doskonałosci
    D300;N50/1.8;N18-55/3.5-5.6;N80-200/2.8;N300/4;TC N17

  4. #24

    Domyślnie Odp: Gile - [Nemeth]

    Nemeth:
    "Eee ... wróble mówicie?
    Te gile mi sie podobają bardziej pewnie z tego powodu, że ja gila pierwszy raz widziałem żywego"


    Co będzie jak "ustrzelisz" perkoza zdjęcie to wrażenie odbiorcy, warto o tym pamiętać bo nie wiadomo kto patrzy
    EOS

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •