najbardziej mi sie podoba fotka nr3 dobre dyamiczne srodowiskowe ujecie
Szukaj
najbardziej mi sie podoba fotka nr3 dobre dyamiczne srodowiskowe ujecie
Pierwsze dwa raczej przypadkowe "pstryki" (nawet sam to napisałeś). W trzecim "cos jest" ale dużo mu brak do doskonałosci![]()
D300;N50/1.8;N18-55/3.5-5.6;N80-200/2.8;N300/4;TC N17
Nemeth:
"Eee ... wróble mówicie?
Te gile mi sie podobają bardziej pewnie z tego powodu, że ja gila pierwszy raz widziałem żywego"
Co będzie jak "ustrzelisz" perkozazdjęcie to wrażenie odbiorcy, warto o tym pamiętać bo nie wiadomo kto patrzy
![]()
EOS
Skontaktuj się z nami