Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Portret

  1. #21

    Domyślnie

    Bardziej kumka, niż kuma, ale niech będzie, że coś zrozumiał.
    Jacek

  2. #22

    Domyślnie

    Heh... Myslę, że już kumam mniej wiecej, a z czasem się samo ułoży i będe kumał więcej niż mniej

    Jak pierwszy raz poczytałem teorię - o ogniskowych, przysłonach, GO i tych wszystkich zależnościach itd. - to też mi się zdawalo czarną magią totalną, a teraz się w już swobodnie w miarę potrzeb w temacie poruszam. Wszystko z czasem przyjdzie wiec
    D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
    ..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •