Bardziej kumka, niż kuma, ale niech będzie, że coś zrozumiał.![]()
Szukaj
Bardziej kumka, niż kuma, ale niech będzie, że coś zrozumiał.![]()
Jacek
Heh... Myslę, że już kumam mniej wiecej, a z czasem się samo ułoży i będe kumał więcej niż mniej
Jak pierwszy raz poczytałem teorię - o ogniskowych, przysłonach, GO i tych wszystkich zależnościach itd. - to też mi się zdawalo czarną magią totalną, a teraz się w już swobodnie w miarę potrzeb w temacie poruszam. Wszystko z czasem przyjdzie wiec![]()
D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..
Skontaktuj się z nami