Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Nowy Tamron 17-50

    Witam! Czy Ktoś posiada już nowego Tamrona 17-50 z silnikiem. Jak on się sprawuje, jego wygląd zewnętrzny w porównaniu do poprzednika. Czy można prośić o linka do strony abo go zobaczyć, albo fotki. Naprawdę szukałem. Chcę kupić taki obiektyw ale starszego typu już nie ma a nowych jeszcze nie ma.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Witam! Czy Ktoś posiada już nowego Tamrona 17-50 z silnikiem. Jak on się sprawuje, jego wygląd zewnętrzny w porównaniu do poprzednika. Czy można prośić o linka do strony abo go zobaczyć, albo fotki. Naprawdę szukałem. Chcę kupić taki obiektyw ale starszego typu już nie ma a nowych jeszcze nie ma.
    To słabo szukales, bo na allegro są od jakiegos czasu juz wersje z silnikiem do Nikona
    Poza tym przeszukaj forum bo juz o tym szkle tez było pisane.

    Przejrzyj na przyklad CAŁY ten temat:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=49903

  3. #3

    Domyślnie

    Każdy pokazuje fotki poprzednika.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  4. #4

    Domyślnie

    Znalazłem na allegro do Nikona ale dalej jest napiane że z silnikiem do Canona, poniżej tekst:
    Tamron 17-50 /2,8 XR Di LD

    NOWY - NIKON

    OBIEKTYW W FABRYCZNYM OPAKOWANIU

    POLSKA GWARANCJA 24 MIESIĘCY

    Tamron SP AF17-50mm F/2.8 jest lekkim, zwartym, jasnym standardowym zoomem, zaprojektowanym wyłącznie dla cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych. Jest on rozwinięciem koncepcji popularnego zoomu SP AF28-75mm F/2.8. Dodatkowo, dzięki jasnej przysłonie F/2.8, umożliwia wykonywanie pięknych zdjęć portretowych z naturalnym efektem rozogniskowania. Ponadto, poszerzona gama środków wyrazu dzięki większym szybkościom migawki przy maksymalnym otwarciu przysłony oferuje większą przyjemność fotografowania. Obiektyw odznacza się jakością fotografowania w zbliżeniach należącą do najlepszych w klasie jasnych standardowych zoomów zaprojektowanych wyłącznie dla cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych i cechujących się maksymalną przysłoną F/2.8 w całym zakresie zmienności ogniskowej, dla zapewnienia pełnej swobody fotografowania przy dowolnych ogniskowych i odległościach.

    DANE TECHNICZNE:



    Konstrukcja optyczna: 16 soczewek w 13 grupach
    Napęd: wbudowany silnik (wersja Canon)
    Kąt widzenia: 78°45' - 31° 11' (przy matrycy APS-C)
    Minimalny otwór przysłony: 32
    Minimalna odległość ostrzenia: 0,27 m w całym zakresie ogniskowych
    Średnica filtra: 67 mm
    Osłona przeciwsłoneczna: dołączona
    Wymiary: 74 x 81,7 mm
    Waga: 434 g
    W komplecie: dekiel przedni i tylny
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem go w ręku i fizycznie jest chyba identyczny. Ma dodatkowy przełącznik AF/MF. Ostrzy średnio szybko (wolniej od kitowego 18-55), sztuka którątestowałem miała FF na 30mm i była chyba "mydlana".

    A tak wogóle to bardzo fajne szkiełko
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  6. #6

    Domyślnie Odp: Nowy Tamron 17-50

    Dzwoniłem do kilku osób, ogłaszających się na allegro i każdy mimo, że ma wystawiony obiektyw do sprzedaży to fizycznie go nie posiada. Chcą abym im wpłacił pieniądze to mi go dopiero załatwią, to jest po prostu chore. Jak można sprzedawać coś, czego nie posiadają. Nauczony przykrym doświadczeniem przy zakupie monitora, nigdy więcej nie wyślę pieniędzy jak nie będę widział przedmiotu przed nosem.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Nowy Tamron 17-50

    Jeśli był do dostania w Gdyni, to napewno powinien być w Wwie. Z tego co sprzedawca powiedział to będzie problem z zaspokojeniem popytu, bo to chyba także pierwsza wersja kompatybilna z pentaxem i się normalnie kolejki robią
    Ja zdecydowałem przeczekać nawałnicę i kupić jak będzie można normalnie wybrać dobrą sztukę.
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  8. #8

    Domyślnie Odp: Nowy Tamron 17-50

    Cytat Zamieszczone przez wlasiukk Zobacz posta
    Z tego co sprzedawca powiedział to będzie problem z zaspokojeniem popytu, bo to chyba także pierwsza wersja kompatybilna z pentaxem i się normalnie kolejki robią
    A co ma wspólnego wersja do Pentaxa z wersją do Nikona?
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #9

    Domyślnie Odp: Nowy Tamron 17-50

    Może Tamron powrócił do pomysłu adaptall

    Pozdrawiam
    Ulv
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  10. #10

    Domyślnie Odp: Nowy Tamron 17-50

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    A co ma wspólnego wersja do Pentaxa z wersją do Nikona?
    Pewnie nic, jeśli otworzyli nową fabrykę, zwiększyli moce produkcyjne, lub zatrudnili czterorękie Chinki, które jedną parą rąk składają obiektyw pod Pentaxa a drugą pon Nikona

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •