Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    I bardzo madrze ze zapytales. Co ciekawe, teoria mowi ze blysk ten nie powinien byc widoczny na zdjeciu, jednak praktyka mowi co innego. Otoz blysk ten widac! Jak tu wierzyc w pewniki

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 908

    Domyślnie

    ? widać?
    dostałem go na zdjęciu (bardzo delikatny czerwony punkcik) gdy fotografowałem szkło na małej głębi ostrości - f4.
    tylko że w szkle odbija się wszystko niewysłonięte, a co dopiero żródełko swiatła.
    rozwiązanie - kabel SC17 i leżał sobie transmiter na podłodze.
    modelki fotografuję juz na większej przysłonie i w oku nigdy nic nie znalazłem.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Widac Jacku. Rowniez na/w obiekcie (oku)...

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 908

    Domyślnie

    nic a nic nie widać. popatrzyłem teraz na powiekszenia rzędu 600%. wziełem brązowooką i zielonooką modelkę.
    robię tego parę tysięcy miesięcznie (czasmi nawet tygdniowo) od lat. nie mam tego.
    może to kwestia skonfigurowania sprzętu?
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    Widać niestety w czasie robienia fotek na warsztatach oczka z czerwonym punkcikiem
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •