Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z monitorem D60

    Witam serdecznie.Jestem nowy na tym forum i od razu zwracam się z prośbą o udzielenie informacji na temat mojego problemu.Otóz od kilku dni posiadam NIKONA D60.Aktualnie mieszkam w Anglii i tu również kupiłem ten aparat.Niestety instrukcja obsługi napsana jest wyłącznie w języku ang. P omimo,że mieszkam w Anglii od pewnego czasu to moja znajomość tego języka nie jest jeszcze zadawalająca i stąd problem z pełnym rozszyfrowaniem tejże instrukcji.Mój problem polega na tym,że po włączeniu zasilania minitor LCD pracuje przez kilka sek.po czym samoczynnie się wyłącza.Nadmieniam,że nie jest to spowodowane czujnkiem umieszczonym pod wizjerem ponieważ taki objaw pojawia się również wtedy gdy aparat stoi na stole.Moje pytanie .czy to jest usterka czy moja niewiedza ?.Bardzo proszę o możliwie szybką informację na ten mój nurtujący problem.Dziekuję serdecznie i pozdrawiam wszystkich.

  2. #2

    Domyślnie

    on tak ma, zmień sobie w menu czas wygaszania lcd
    Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

  3. #3

    Domyślnie

    aparat ma polskie menu - wystarczy zmimenic. Czas wygaszania monitora tez da sie ustawic, niestety nie pomne gdzie. Pamietaj tylko, ze jak lcdc dziala krotko - to ok - aparat mniej zezre pradu i bedziesz mogl na jednym ladowaniu zrobic wiecej zdjec.
    D370s | F70 | N 35 | N 50 | N 70-200 VRII | N 18-200 VR | N 18-70 | T 55-200 | SB-x00 | SB-28 | akcesorium różnej maści

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •