Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: d50 + ...

  1. #1
    gurken
    Gość

    Domyślnie d50 + ...

    Witam, i o słuszniejszy wybór pytam:

    d50 + Tokina AF 28-70 mm F2.8 AT-X PRO SV HLD IF FC

    czy

    d50 + Nikon Nikkor 28-105 mm F3.5-F4.5 AF D IF

    już mi brakuje pomysłów jak tu sie zmieśić w do 4k
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Może 18-70 3.5-4.5? Jest naprawdę niezły, na aukcjach kupisz za 950 używkę.
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  3. #3

    Domyślnie

    a tokina ma lepsze swiatlo...
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kwasik
    a tokina ma lepsze swiatlo...
    Tyle, że nie ma szerokiego kąta. Wspomniany Nikkor zresztą też.

    Dlatego ja również bym stawiał na 18-70
    Pozdrawiam
    Łukasz

    D70 | 18-70 | 70-300 | 50 | SB-600 | Lowepro Nova 4 AW

  5. #5

    Domyślnie

    chyba ze zainteresowany szerokiego nie potrzebuje...
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  6. #6

    Domyślnie

    No właśnie zainteresowany tego nie napisał, a bylo by to zdecydowanie przydatne info
    Pozdrawiam
    Łukasz

    D70 | 18-70 | 70-300 | 50 | SB-600 | Lowepro Nova 4 AW

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadki
    Może 18-70 3.5-4.5? Jest naprawdę niezły, na aukcjach kupisz za 950 używkę.
    Beznadziejny pomysł!!! Tokina jest lepsza (niesty brak jej szerokiego kąta) ale nowąkupi już za 990zł!!!!! a jest znacznie jaśniejsza od tego Nikkora...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez volvo
    Beznadziejny pomysł!!!
    To akurat zależy, czego się potrzebuje.
    Pozdrawiam
    Łukasz

    D70 | 18-70 | 70-300 | 50 | SB-600 | Lowepro Nova 4 AW

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez unknown_man
    Cytat Zamieszczone przez volvo
    Beznadziejny pomysł!!!
    To akurat zależy, czego się potrzebuje.
    dokładnie, koleś przedstawił alternatywę na dwa obiektywy z zakresem ogniskowej od 28mm i prosił o poradę dot. tych 2 obiektywów więc można wywnioskować, że nie potrzebuje szerokiego kąta...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •