Witam
Czytałem wcześniejsze posty o sprowadzanym z USA sprzęcie. Mam okazję ściągnąć body zza oceanu (znajoma przyjeżdża). Zadałem jej temat i wynalazła takie coś:
http://www.1wayphoto.com/products.as...oduct_id=12051
Spytałem googla i nie znalazłem negatywnych opinii. Korzystaliście z tego portalu? Macie jakieś doświadczenia?
Na amazon.com body D80 stoi ~730 $ tutaj jest 450$ - nie ukrywam - atrakcyjna cena.
Proszę o poradę - brać czy szukać dalej?
Pozdrawiam.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami