Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie D50+N80-200+monopod ??

    pytanko (jesli bylo to widac szukac nie umiem )
    stara wersja 80-200 nie ma mocowania statywowego i tu jest problem bo chcialbym zestawik trzymac na monopodzie... czy waga szkla moze uszkodzic body, ktore jest na kiju? czy tez wytrzyma ta wage?
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  2. #2

    Domyślnie

    sa patenty np z manfrotto na to szklo
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  3. #3

    Domyślnie

    a bez tego nie da rady ??
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ictus
    sa patenty np z manfrotto na to szklo
    o co konkretnie chodzi?

  5. #5

    Domyślnie

    lacha Ze statywem czy z monopodem spokoju nie zaznasz bo bedziesz musial i tak trzymac obiektyw. Nie, body nie zepsujesz
    Spojrz na link nizej. Na monopoda to bym tego nie zalozyl ale na tripoda jak najbardziej.

    RAF
    o to chodzi: Manfrotto 293 Telephoto Lens Support
    Leon

  6. #6

    Domyślnie

    dziwne to to ale chociaz wiem ze nie zepsuje body - to juz cos wielkie dzieki Leon
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •