Ja bym na Twoim miejscu poczekał na d90ale to tylko moje zdanie
Szukaj
Ja bym na Twoim miejscu poczekał na d90ale to tylko moje zdanie
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
nie siedź, nie czekaj...kup to co jest teraz..
czekać można w nieskończoność, lepiej zdjęcia robić![]()
Ostatnio edytowane przez art44 ; 27-03-2008 o 13:32
D300 / D810 / F70 + Nikkory
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Naprawdę?!
Nie, no zabiła mnie ta prosta logika, jestem zdruzgotany po prostu.
Polecam moje PS.
A w kwestii tematu głównego to uważam, że nie ma co zbytnio czekać,
cena D80 już zbytnio nie spadnie, swoje zdanie uzasadniłem tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread...969#post643969.
Art
Ostatnio edytowane przez art44 ; 27-03-2008 o 13:46
D300 / D810 / F70 + Nikkory
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
bardzo śmieszne...
nie wiem dlaczego tak zrozumiałeś, i dlaczego wydaje Ci się to zabawne, przecież to oczywiste jak to zrobić.
żeby sprawdzić że masz ZERO robisz jedno zdjęcie i jak jest jeden to znaczy że wcześniej było zero..
myślę że w sklepach nie mają możliwości cofania, natomiast sam producent zapewne jednak testuje i zeruje licznik.
Ale na pewno w moich było ZERO PRZED zrobieniem zdjęcia..![]()
Skontaktuj się z nami