Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: d80 - jak kupic

  1. #11

    Domyślnie

    Ja bym na Twoim miejscu poczekał na d90ale to tylko moje zdanie

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luzaczek82 Zobacz posta
    Ja bym na Twoim miejscu poczekał na d90ale to tylko moje zdanie
    Podaj specyfikację D90 to może będziemy wiedzieć dlaczego czekać.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Podaj specyfikację D90 to może będziemy wiedzieć dlaczego czekać.
    i przygotuj sobie przynajmniej 1000 pln więcej
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  4. #14

    Domyślnie

    nie siedź, nie czekaj...kup to co jest teraz..
    czekać można w nieskończoność, lepiej zdjęcia robić

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciex Zobacz posta
    jak jest naprawdę nowy, a nie "macany" w sklepie to ma ZERO przebiegu (co łatwo sprawdzić Opandą).(...)
    A jak??
    Robisz zdjęcie, pędzisz do domu, odpalasz Opandę i... jest ZERO?!?
    Szokujące!
    To znaczy, że miał "cofnięty licznik" na -1!!
    Skoro tak cofają, to znaczy, że mogą cofnąć powiedzmy
    na "minus kilkadziesiąt" i sobie pstrykają po sklepach...

    Art
    PS.: just kidding...
    Ostatnio edytowane przez art44 ; 27-03-2008 o 13:32
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez art44 Zobacz posta
    A jak??
    Robisz zdjęcie, pędzisz do domu, odpalasz Opandę i... jest ZERO?!?
    Nie
    Jest 1.

    A 1 - 1 = 0. Prosta matematyka.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Nie
    Jest 1.
    A 1 - 1 = 0. Prosta matematyka.
    Naprawdę?!
    Nie, no zabiła mnie ta prosta logika, jestem zdruzgotany po prostu.
    Polecam moje PS.
    A w kwestii tematu głównego to uważam, że nie ma co zbytnio czekać,
    cena D80 już zbytnio nie spadnie, swoje zdanie uzasadniłem tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread...969#post643969.
    Art
    Ostatnio edytowane przez art44 ; 27-03-2008 o 13:46
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez art44 Zobacz posta
    Naprawdę?!
    Nie no zabiła mnie ta prosta logika, jestem zdruzgotany po prostu.
    Polecam moje PS.
    Obawiam się, że PS dopisałeś po chwili, po moim poście... albo nie doczytałem.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez art44 Zobacz posta
    A jak??
    Robisz zdjęcie, pędzisz do domu, odpalasz Opandę i... jest ZERO?!?
    Szokujące!
    To znaczy, że miał "cofnięty licznik" na -1!!
    Skoro tak cofają, to znaczy, że mogą cofnąć powiedzmy
    na "minus kilkadziesiąt" i sobie pstrykają po sklepach...

    Art
    PS.: just kidding...
    bardzo śmieszne...
    nie wiem dlaczego tak zrozumiałeś, i dlaczego wydaje Ci się to zabawne, przecież to oczywiste jak to zrobić.

    żeby sprawdzić że masz ZERO robisz jedno zdjęcie i jak jest jeden to znaczy że wcześniej było zero..

    myślę że w sklepach nie mają możliwości cofania, natomiast sam producent zapewne jednak testuje i zeruje licznik.
    Ale na pewno w moich było ZERO PRZED zrobieniem zdjęcia..

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez art44 Zobacz posta
    Naprawdę?!
    Nie, no zabiła mnie ta prosta logika, jestem zdruzgotany po prostu.
    Polecam moje PS.
    A w kwestii tematu głównego to uważam, że nie ma co zbytnio czekać,
    cena D80 już zbytnio nie spadnie, swoje zdanie uzasadniłem tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread...969#post643969.
    Art
    NO to tu się zgadzamy..

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •