Mószę kumpla ze złej drogi nawrócić ale on tylko o stabilizacji i stopie z jakiego obudowę zrobiono. Pomóżcie ! Zna ktoś prawdziwe argumenty?
Szukaj
Mószę kumpla ze złej drogi nawrócić ale on tylko o stabilizacji i stopie z jakiego obudowę zrobiono. Pomóżcie ! Zna ktoś prawdziwe argumenty?
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
e, ta Minolta bardzo przyzwoita jest - jedyne co mi sie w niej nie podoba to rozlozenie przyciskow i wygoda pracy z tym zwiazana, ale to moze byc kwestia przyzwyczajenia. W lapce lezalo mi toto lepiej niz d70
c2h5oh
|Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu
Al był juz podobny watek i sporo było plusow i minusow D7D: http://forum.nikon.org.pl/viewtopic....t=d7d&start=15
Pozniej jeszcze slyszalem o problemach z zewnetrzna lampą, zerknij na forum Minolty tam bylo sporo na ten temat chyba.
Ogolnie nie ma idealnych aparatow, kazdy ma plusy i minusy, kwestia komu na czym zalezy, np. dopiero ostatnio sie dowiedzialem ze w Canonach do 20D wlacznie nie da sie z wbudowanej lampy wyzwalac zewnetrznej - dla mnie porazka totalna bo dosc czesto odpalam tak SB800
Nikony
dokladnie - swietny aparat, trzeba byc wybitnie zaslepionym, zeby tego nie zuwazyc.
bawilem sie tym przez chwile i jestem pod wrazeniem. Wlasciwie tylko ilosc gratow, ktore mam do Nikona hamuje mnie przed zakupem. Osobiscie bym sie nie zastanawial, gdybym wlasnie zaczynal przygote i nic nie mial
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
Dość dobry opis D7D mozna znalezc m.in. tutaj: http://www.foto.com.pl/index.php?id=testy
Nikony
minolta kladzie nikonowskie d70siatki jak chce
Iconography fucks with me
You look great in bloodstains
D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby
Z jednym wyjątkiem: kumpel kupił 7D i narzeka na małą ilość szkieł na rynku do tego. Ich ceny jeszcze możnaby przełknąć.
Poza tym Nikon tu przegrywa.
www.mojefoty.com
Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor
I tu leży pies pogrzebany, zresztą zaraz obok OlympusaAle sam korpus świetny, D70 przy nim to jak Canon 350D przy D70...
I następna sprawa: CENA!
Pojawiły się już oferty D7D ze słabym obiektywem kitowym (ale jednak) i kartą Lexar 512MB za cenę poniżej 3k (dokładnie 2800 zł) - gwarancja EU.
Jeden z moich znajomych dostał ofertę kupna 350D za 3300 lub D7D za 2800 i pytał się który kupić.
Po zastanowieniu wybrał KM mimo, że jest większa niż 350D![]()
[SIZE=2]D300 | AF-S 18-200G VR | SB-800
stopka to nie giełda
Wbrew pozorom ten kit nie jest taki zły, kumpel ma 7D z obiektywem 18-70 (tańszy, gorszy) i np aberracji chromatycznej to jeszcze u niego nie zaobserwowałem.
Przy najbliższej okazji będziemy robić testy porównawcze obu aparatów (u mnie nikkor 18-70), wyniki postaram się opublikować.
www.mojefoty.com
Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor
Skontaktuj się z nami