Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie D70, D70S VS Minolta D7D

    Mószę kumpla ze złej drogi nawrócić ale on tylko o stabilizacji i stopie z jakiego obudowę zrobiono. Pomóżcie ! Zna ktoś prawdziwe argumenty?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  2. #2

    Domyślnie

    e, ta Minolta bardzo przyzwoita jest - jedyne co mi sie w niej nie podoba to rozlozenie przyciskow i wygoda pracy z tym zwiazana, ale to moze byc kwestia przyzwyczajenia. W lapce lezalo mi toto lepiej niz d70
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  3. #3

    Domyślnie

    Al był juz podobny watek i sporo było plusow i minusow D7D: http://forum.nikon.org.pl/viewtopic....t=d7d&start=15

    Pozniej jeszcze slyszalem o problemach z zewnetrzna lampą, zerknij na forum Minolty tam bylo sporo na ten temat chyba.
    Ogolnie nie ma idealnych aparatow, kazdy ma plusy i minusy, kwestia komu na czym zalezy, np. dopiero ostatnio sie dowiedzialem ze w Canonach do 20D wlacznie nie da sie z wbudowanej lampy wyzwalac zewnetrznej - dla mnie porazka totalna bo dosc czesto odpalam tak SB800
    Nikony

  4. #4

    Domyślnie

    dokladnie - swietny aparat, trzeba byc wybitnie zaslepionym, zeby tego nie zuwazyc.
    bawilem sie tym przez chwile i jestem pod wrazeniem. Wlasciwie tylko ilosc gratow, ktore mam do Nikona hamuje mnie przed zakupem. Osobiscie bym sie nie zastanawial, gdybym wlasnie zaczynal przygote i nic nie mial
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  5. #5

    Domyślnie

    Dość dobry opis D7D mozna znalezc m.in. tutaj: http://www.foto.com.pl/index.php?id=testy
    Nikony

  6. #6

    Domyślnie

    minolta kladzie nikonowskie d70siatki jak chce
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  7. #7

    Domyślnie

    Z jednym wyjątkiem: kumpel kupił 7D i narzeka na małą ilość szkieł na rynku do tego. Ich ceny jeszcze możnaby przełknąć.
    Poza tym Nikon tu przegrywa.
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  8. #8

    Domyślnie

    I tu leży pies pogrzebany, zresztą zaraz obok Olympusa Ale sam korpus świetny, D70 przy nim to jak Canon 350D przy D70...

  9. #9

    Domyślnie

    I następna sprawa: CENA!

    Pojawiły się już oferty D7D ze słabym obiektywem kitowym (ale jednak) i kartą Lexar 512MB za cenę poniżej 3k (dokładnie 2800 zł) - gwarancja EU.

    Jeden z moich znajomych dostał ofertę kupna 350D za 3300 lub D7D za 2800 i pytał się który kupić.
    Po zastanowieniu wybrał KM mimo, że jest większa niż 350D
    [SIZE=2]D300 | AF-S 18-200G VR | SB-800
    stopka to nie giełda

  10. #10

    Domyślnie

    Wbrew pozorom ten kit nie jest taki zły, kumpel ma 7D z obiektywem 18-70 (tańszy, gorszy) i np aberracji chromatycznej to jeszcze u niego nie zaobserwowałem.
    Przy najbliższej okazji będziemy robić testy porównawcze obu aparatów (u mnie nikkor 18-70), wyniki postaram się opublikować.
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •