Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Kosz M II Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Wisła Kraków

    mój sportowy debiucik na forum:

    Mecz II Ligi Koszykówki Mężczyzn: MKS Dąbrowa Górnicza - Wisła Kraków 89-67


    EDIT brak zdjęć z Flickr
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-04-2020 o 00:38 Powód: brak zdjęć z flickr
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  2. #2

    Domyślnie

    No i moim zdaniem bardzo fajne

    ps.
    Robiłeś to Sigmą 70-300, którą masz w podpisie?

  3. #3

    Domyślnie

    tak, wszystkie zrobiłem Sigma 70-300 APO
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    tak, wszystkie zrobiłem Sigma 70-300 APO
    Kurcze, no to biorąc pod uwage, ze to szkło do najjaśniejszych nie nalezy... to jestem pod wrazeniem
    Chyba, ze hala jest bardzo jasna - to tylko pozazdrościć
    W kazdym razie fotki są naprawde ładne, mozesz w przyszłości tylko ciut ciasniej kadrowac (mi to tez zarzucano po pierwszych moich zdjeciach z kosza).

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Kurcze, no to biorąc pod uwage, ze to szkło do najjaśniejszych nie nalezy... to jestem pod wrazeniem
    Chyba, ze hala jest bardzo jasna - to tylko pozazdrościć
    W Dąbrowie Górniczej jest nowa, bardzo ładna hala bardzo dobrym oświetleniem.
    Nie mam tam żadnych problemów, żeby robić fotki przy ISO 800 i czasach 1/500 - 1/640
    A np. w Sosnowcu byłem na PLS Płomień Sosnowiec - Skra Bełchatów i przy czasach 1/320-1/500 i ISO 1600 (max mojej D50) fotki wyszły cholernie ciemne. Testowałem na różnych WB i nic nie pomogło.
    Jednak nie ma to jak dobra, nowoczesna hala.

    a co do szła to jak szło f/4-5,6 w cenie poniżej tysiąca (ja moje kupiłem na allegro za 511 zl) to robi fajne fotki
    Szkoda, że nie ma OS (sigmowskiej stabilizacji obrazu) ale w sigmie to dopiero nowość.
    Przydałby się Nikkor 70-200 f/2,8 VR ... ale na to będę musiał jeszcze długo zbierać

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    W kazdym razie fotki są naprawde ładne, mozesz w przyszłości tylko ciut ciasniej kadrowac (mi to tez zarzucano po pierwszych moich zdjeciach z kosza).
    to był mój pierwszy raz na koszu postaram się zastosować do podpowiedzi
    same fotki można jeszcze przykadrować ale powiem szczerze ... tylko dwie pierwsze wykadrowałem i wyprostowałem ... a reszta to była masowa (szybka obróbka) aby móc szybko udostępnić fotki na stronie ( http://www.flickriver.com/photos/bar...7604241508004/ )
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    W Dąbrowie Górniczej jest nowa, bardzo ładna hala bardzo dobrym oświetleniem.
    Nie mam tam żadnych problemów, żeby robić fotki przy ISO 800 i czasach 1/500 - 1/640
    O kurcze... zazdroszczę

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    a co do szła to jak szło f/4-5,6 w cenie poniżej tysiąca (ja moje kupiłem na allegro za 511 zl) to robi fajne fotki
    Szkoda, że nie ma OS (sigmowskiej stabilizacji obrazu) ale w sigmie to dopiero nowość.
    Ja zaczynałem robic sport, a konkretnie żużel jeszcze tanszą Sigmą 55-200, którą kupiłem tanio tu na forum. Także wspominam tamto szkiełko bardzo fajnie

    Co do stabilizacji... w sporcie raczej średnio przydatna rzecz

  7. #7

    Domyślnie

    No kurde jestem pod wrażeniem. Bardzo udane fotki no, a światełko naprawde powala - też będe musiał się tam udać na jakiś meczyk

    Ps. Bartos nie wiem czy widziałeś, ale ustrzeliłem Cie ostatnio na trybunie



    EDIT: Co by nie być gołosłownym


    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    No kurde jestem pod wrażeniem. Bardzo udane fotki no, a światełko naprawde powala - też będe musiał się tam udać na jakiś meczyk

    Ps. Bartos nie wiem czy widziałeś, ale ustrzeliłem Cie ostatnio na trybunie
    Kobył - w niedziele o 15:00 w DG jest bardzo ciekawy mecz w siatkę kobiet (LSK - ekstraklasa) MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna

    a w związku z ustrzeleniem mnie to pisałem Ci juz PW na forum Zagłębia parę dni temu
    Ja też Cię wtedy ustrzeliłem ... tylko pojawiłeś się w momencie kiedy testowałem ustawienia (WB, ISO, czas) i fotka wyszła bardzo ciemno
    żeby nie być gołosłownym
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  9. #9

    Domyślnie

    Kurde ja zaglądam na forum Zagłębie raz na ruski rok Ale zaraz sobie przeczytam Co do fotki mojej facjaty to nice shot
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #10

    Domyślnie

    Ale jasna hala jak da radę takie foty trzaskać tą Sigmą
    Trochę ciaśniejsze kadry i jest dobrze. Podbają się szczególnie 2, 3 i 6

    Pzdr4all

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •