Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: pożar

  1. #1

    Domyślnie pożar

    Jakąś chwilę temu. Jakiś pajac podpalił wiklinę nad Sołą.http://img89.imageshack.us/my.php?image=dsc3363qt5.jpg
    AF nie jest koniecznoscią

  2. #2
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Pozwól że pomogę




    Ciemno strasznie w tym kadrze a i jak na reportaż to mało w tym historii którą chcesz pokazać.

  3. #3

    Domyślnie

    Zaskoczyło mnie, ponieważ nie byłem sprzętowo przygotowany. Święta.....sam rozumiesz. Reszta nie nadaje sie do publikacji. Za mały był ten ogień, a nie mogłem bliżej podejść.
    AF nie jest koniecznoscią

  4. #4

    Domyślnie

    No niestety - słabiutkie.

    A zdjęcie z ukrycia, jakbyś to Ty był podpalaczem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    No niestety - słabiutkie.

    A zdjęcie z ukrycia, jakbyś to Ty był podpalaczem
    Jestem niepalący. Skąd ta wiedza, ze zdjęcia z ukrycia. Krzaki sie paliły, wiec raczej nie mogłem sie w nich schować. Strażak jest zawsze w lepszej sytuacji. Ogień ma w zasięgu obiektywu, postronnym wstęp wzbroniony. Tak tworzą sie samograje.
    AF nie jest koniecznoscią

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adasme Zobacz posta
    Jestem niepalący. Skąd ta wiedza, ze zdjęcia z ukrycia. Krzaki sie paliły, wiec raczej nie mogłem sie w nich schować. Strażak jest zawsze w lepszej sytuacji. Ogień ma w zasięgu obiektywu, postronnym wstęp wzbroniony. Tak tworzą sie samograje.
    sorry ale chyba przesadziłeś-----życzyłbym Tobie takich samograji jakie ma w swym dorobku FHR --- mógłbyś się takimi fotkami chwalić do końca życia, a tak zrobiłeś z bardzo daleka "ognisko" i podważasz jakość fotek kogoś kto się na tym bardzo dobrze zna oj nieładnie !!!!!!


    ps.nie lubię braku obiektywizmu i nieprzemyślanych opinii


    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    sorry ale chyba przesadziłeś-----życzyłbym Tobie takich samograji jakie ma w swym dorobku FHR --- mógłbyś się takimi fotkami chwalić do końca życia, a tak zrobiłeś z bardzo daleka "ognisko" i podważasz jakość fotek kogoś kto się na tym bardzo dobrze zna oj nieładnie !!!!!!


    ps.nie lubię braku obiektywizmu i nieprzemyślanych opinii


    pozdrawiam
    To przysłowiowe " samograjstwo" nie dotyka jakości. Absolutnie. Są tematy, których szuka sie dłuższy czas, a są takie, które same wpadają nam w obiektywy. Robią wrażenie na nas. Często są niedostępne dla wszystkich. Tak jak kosmonauta może zrobić piękne podwodne zdjęcia, a nurek nie sfotografuje ziemi z kosmosu. Często widzę tu zdjęcia poddane gruntownej obróbce. I wszystko zależy od możliwości programu i umiejętności użytkownika. Znałem człowieka, który cała swą karierę woził sie na ilości wykonanych prac. A niektóre z nich były sztandarowe.......przeważnie wygrywały konkursy. To fakt autentyczny.
    AF nie jest koniecznoscią

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adasme Zobacz posta
    To przysłowiowe " samograjstwo" nie dotyka jakości. Absolutnie. Są tematy, których szuka sie dłuższy czas, a są takie, które same wpadają nam w obiektywy. Robią wrażenie na nas. Często są niedostępne dla wszystkich. Tak jak kosmonauta może zrobić piękne podwodne zdjęcia, a nurek nie sfotografuje ziemi z kosmosu. Często widzę tu zdjęcia poddane gruntownej obróbce. I wszystko zależy od możliwości programu i umiejętności użytkownika. Znałem człowieka, który cała swą karierę woził sie na ilości wykonanych prac. A niektóre z nich były sztandarowe.......przeważnie wygrywały konkursy. To fakt autentyczny.
    ale nie dodałeś takiego wyjaśnienia w odpowiedzi na post FHR-a ,a jak sam doskonale wiesz nie wystarczy
    tylko być
    o fotce przedewszystkim decyduje oko fotografa ,śmiem twierdzić że jest to 80% sukcesu
    więc ani nurek ani też strazak nie zrobi ładnej fotki bez chociażby krzty talentu i wyobrażni
    nie szafujmy więc stwierdzeniami o samograjach ----bo to bardzo duże uproszczenie


    pozdrawiam

  9. #9
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    wybacz ale reportaż powinien przedstawiać jakąs historię - tutaj mamy tylko podpatrzone i nie do końca ciekawie uchwycone zjawisko ludzkiej głupoty - czyli podpalenie....
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    wybacz ale reportaż powinien przedstawiać jakąs historię - tutaj mamy tylko podpatrzone i nie do końca ciekawie uchwycone zjawisko ludzkiej głupoty - czyli podpalenie....
    Zgadzam się z Twoją opinią. Nie mogłem podejść bliżej, bo niczego pod nogami nie widziałem. Oprócz tego było tam bardzo mokro. Bez szkieł nie miałem czego tam szukać. A jeśli mieści sie to w tematyce podpatrzonych zjawisk....to mnie to wystarczy.
    AF nie jest koniecznoscią

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •