Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: w miescie

  1. #1

    Domyślnie w miescie

    nie wiem, czy dobra kategoria...

    moje pytanie do was: ktore z trzech ?

    dzieki za opinie

    1.



    2.



    3.
    D810 | D800 | 2x D610 | N50 1.8 | N 10.5 2.8 | T 11-16 2.8 | N 24-70 2.8 | N 70-200 2.8 VR | 105 VR

  2. #2

    Domyślnie

    jak dla mnie 1, ale trochę razi ten przepał na budynku po lewej po konwersji do B&W.
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  3. #3

    Domyślnie

    Zdecydowanie pierwsze.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Kamil, przejrzałem twoją stronę - masz tam sporo bardzo dobrych fotek...zatem nie rozumiem, dlaczego wrzucasz te najgorsze...?
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Kamil, przejrzałem twoją stronę - masz tam sporo bardzo dobrych fotek...zatem nie rozumiem, dlaczego wrzucasz te najgorsze...?
    Kamil....i ON ma ,chyba,rację......

    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    a mnie się trójeczka podoba, skurczybyk patrzy jakby Nikona zobaczył

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    a mnie się trójeczka podoba, skurczybyk patrzy jakby Nikona zobaczył
    Gdyby nie ta obróbka, tło wygląda bardzo brzydko.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #8

    Domyślnie

    1 bardzo fajna tylko troche za jasny ten budynek po prawej ale generalnie bardzo fajna fotka
    N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
    Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Kamil, przejrzałem twoją stronę - masz tam sporo bardzo dobrych fotek...zatem nie rozumiem, dlaczego wrzucasz te najgorsze...?
    dzieki
    szczerze mowiac to wlasnie wybieram material na nowa strone, dlatego, za przeproszeniem, pozwalam sobie testowac na was drodzy koledzy forumowicze
    start pojutrze, wiec siedze i mysle,

    poza tym mam na tyle male doswiadczenie, ze wsrod zrobionych przeze mnie zdjec mam trudnosci ze znajdowaniem tych lepszych....
    D810 | D800 | 2x D610 | N50 1.8 | N 10.5 2.8 | T 11-16 2.8 | N 24-70 2.8 | N 70-200 2.8 VR | 105 VR

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Ziemia Obiecana
    Posty
    57

    Domyślnie

    1-dynka zrobiła na mnie wrażenie ładne

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •