Szukaj
jak dla mnie 1, ale trochę razi ten przepał na budynku po lewej po konwersji do B&W.
Zdecydowanie pierwsze.
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
Kamil, przejrzałem twoją stronę - masz tam sporo bardzo dobrych fotek...zatem nie rozumiem, dlaczego wrzucasz te najgorsze...?
I'm not always right, but I'm never wrong...
a mnie się trójeczka podoba, skurczybyk patrzy jakby Nikona zobaczył![]()
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
1 bardzo fajna tylko troche za jasny ten budynek po prawej ale generalnie bardzo fajna fotka![]()
N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania
dzieki
szczerze mowiac to wlasnie wybieram material na nowa strone, dlatego, za przeproszeniem, pozwalam sobie testowac na was drodzy koledzy forumowicze
start pojutrze, wiec siedze i mysle,
poza tym mam na tyle male doswiadczenie, ze wsrod zrobionych przeze mnie zdjec mam trudnosci ze znajdowaniem tych lepszych....
D810 | D800 | 2x D610 | N50 1.8 | N 10.5 2.8 | T 11-16 2.8 | N 24-70 2.8 | N 70-200 2.8 VR | 105 VR
1-dynka zrobiła na mnie wrażenie ładne
Skontaktuj się z nami