Kurcze tak się zastanawiam czy tego nie można zrobić we własnym zakresie.Jakoś podkleić tego lusterka do obudowy .Na lusterku są po rogach takie małe okrągłe gumeczki (pewnie na nich był klej ) może czymś da radę podkleić ,tylko czym ? może ktoś ma doświadczenie w tego typu usterce???
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami