Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie D80 - 20 tyś. klapnięć

    Rok używania i pojawiła się magiczna liczba 21 tyś zrobionych zdjęć (dla jednych mało jak przez rok dla drugich dużo, zależy jak się patrzy).

    Mam pytanie do koleżanek i kolegów, którzy już mają podobne przebiegi w tej puszce lub większe.

    Jakieś problemy ??
    Pytanko czysto kontrolne . Lubię wiedzieć czasami co mnie może czekać .
    U mnie jak narazie wszystko gra i buczy.

    Pozdrawiam.
    Wiem, że jak więcej wiem to tak naprawdę nic nie wiem.
    Grupa FotoKujawy

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam narazie przebieg 10 tyś. mniejszy od Ciebie ale też czytając posty częściej myślę o migawce
    czas pokaże jaki to jest sprzęt - oby było jak do tej pory
    dwa szkła: prawe +1,5 lewe +2,5

  3. #3

    Domyślnie

    O migawce to czytałem . Bardziej chodzi mi o inne problemy z puszką. Np. niezapowiedziane rozregulowanie AF, itp.
    Wiem, że jak więcej wiem to tak naprawdę nic nie wiem.
    Grupa FotoKujawy

  4. #4

    Domyślnie

    ja z nadzieją liczę na 150 00 klapnięć do padnięcia migawki...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    20 tyś. to tyle co nic Serio, nic sie nie przejmuj

    ps. Ja mam 13 tys. na liczniku

  6. #6

    Domyślnie

    Halo halo !!! Nie chodzi mi o migawkę tylko o inne problemy, jeżeli takowe się pojawiły.

    A zapomniałbym, prz3mo dzięki za pomoc z torbą. Dostałem wczoraj, jest super
    Wiem, że jak więcej wiem to tak naprawdę nic nie wiem.
    Grupa FotoKujawy

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamturek Zobacz posta
    Halo halo !!! Nie chodzi mi o migawkę tylko o inne problemy, jeżeli takowe się pojawiły.
    Eeee.... Nie wynajduj problemów jesli ich nie ma

    Cytat Zamieszczone przez adamturek Zobacz posta
    A zapomniałbym, prz3mo dzięki za pomoc z torbą. Dostałem wczoraj, jest super
    Spox, na zdrowie Wesołych Swiat!

  8. #8

    Domyślnie

    z tego co się orientuję to w D80 guma się odklejała, ale w moim jeszcze nie, więc nie umiem podać kiedy by to miało się zdarzyć jak się zacznie odklejać to kropelka w dłoń i po problemie o to się nie martwię. O innych problemach nie słyszałem
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    371

    Domyślnie

    zaraz sie odezwie jakiś rzeźnik który używa okazjonalnie d80 jako zastępce d3 i napisze: spoko mój d80 ma jedyne 141 tys, odpadły klapki, guma, wyświetlacz się zbij, nie zawsze reagują przyciski ale jest ok"
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  10. #10

    Domyślnie D80- 20k

    Witam. Ja też mam na swoim D80 20 000 " klapnięć ". Wszystko gra . Zadnych odpukać problemów . Choć dalej nie mogę opanowć " sławetnych przepałów " .Ten typ tak ma i trudno. Ale w sumie to wspaniały aparat.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •