Close

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 153
  1. #1

    Domyślnie UWAGA! PLENER WIOSENNY KARKONOSZE 2006 - ZGŁOSZENIA!!!

    [center:d662c5f759]miło mi was poinformować, że WIOSENNY PLENER KARKONOSKI odbędzie się zgdnie z uprzednimi powiadomieniami [/center:d662c5f759]

    od tej pory rozmawiamy poważnie i odpowiedzialnie, dotrzymujemy terminów powiadomień i zgłoszeń!

    a teraz garść informacji:

    termin pleneru - 28.04 - 03.05 2006
    miejsce pleneru - mysłakowice, karkonosze i rudawy janowickie
    baza noclegowa - pałac w mysłakowicach oraz gospodarstwa agroturystyczne
    koszt pleneru - dojazd we własnym zakresie; opłaty noclegowe w/g wyboru - info poniżej; opłata za udział w plenerze - będzie zróżnicowana w zależności od sposobu uczestnictwa i zostatanie podana w terminie tygodnia w tym poście!
    termin nadsyłania zgłoszeń - zgloszenia z noclegami:
    A) w agroturystyce do 30 marca! - proszę nie czekać do ostatniej chwili!...ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!!!
    B) w pałacu do 16 kwietnia!

    plan pleneru nie jest jeszcze zapięty na ostatni guzik, ale już mogę podać parę szczegółów
    28.04 - dzień przyjazdowy - dla chętnych spacer po mysłakowicach
    29.04 - zdjęcia na zamku czocha i nad jeziorem złotnickim + wieczorek "zapoznawczy" przy kiełbasce z grila, rozmowy o sprzęcie
    30.04 - wycieczka w karkonosze (śnieżne kotły)...w razie niesprzyjających warunków będzie temat zastepczy (sesja studyjna w pałacu), wieczór wolnych pogaduszek przy piwie
    01.05 - plenerowe studio - profi sesja fotograficzna w plenerze (światła, blendy, lampy i inne bajery :P)...jeśli się uda dogadać z DOKP to na mysłakowickiej stacji kolejowej, jesli nie, to na zamku, testy sprzętowe, porównania, dyskusje forumowe i klubowe oraz o wszystkich innych sprawach...
    02.05 - wycieczka w rudawy janowickie oraz na zamek bolczów
    03.05 - dzień wyjazdowy, pokaz zdjęć z pleneru

    noclegi:
    A- pokoje w gospodarstwie agroturystycznym (2, 3, 4 osobowe) - koszt zróżnicowany ok 40zł za dobę
    B- nocleg w pałacu (letnia rezydencja królów pruskich) - do dyspozycji 2 sale noclegowe (zbiorcze) po ok 10 miejsc każda (łóżko z pościelą), w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, ubikacje z umywalkami, natryski, komputer ze stałym dostępem do internetu...koszt noclegu 15zł za dobę.

    jak zgłosić uczestnictwo?
    należy pobrać formularz zgłoszeniowy (plik worda w formacie rtf)
    tutaj
    wypełnić go bardzo dokładnie (wszystkie dane!) i przesłać do mnie na emilka z mojej stopki - każdy, kto przyśle zgłoszenie, otrzyma potwierdzenie przyjęcia w ciągu max 3 dni.

    kto może brać udział w plenerze?
    każdy forumowicz (opcjonalnie z rodziną), wystarczy fakt zarejestrowania się na forum.
    mam prośbę do uczestników z okolic karkonoskich...jeśli nie chcecie noclegów na miejscu i bedziecie dojeżdżać, to też przyślijcie zgłoszenie, a jako nocleg podajcie "we własnym zakresie"

    wszelkie uwagi i zapytania dotyczace pleneru proszę kierować na mój adres e-mailowy (nie na PW!)


    osoby, które nadesłały zgłoszenia i zostały wpisane na listę uczestników:
    1- Piotr (admin)/agro
    2- Malgosia/agro
    3- Ryszard Gałgan/agro
    4- Vesia/agro
    5- ALF/m
    6- Glisekx3/agro
    7- Supermyszka/agro
    8- Yarcox2/agro
    9- Myszkinx2/agro
    10- PrzeMoon/pałac
    11- hesja/agro
    12- Goldie/agro
    13- Wasia/agro
    14- Imago/pałac
    15- Mr.Pietrekx4/pałac
    16- Sailor/pałac
    17- ACZAR74/agro
    18- Piotrowm/agro
    19- Agnieszka/agro
    20- jmjx3/agro
    21- Dancio/pałac
    22- JELO/własny
    23- bart_ix3/pałac
    24- kronos28/pałac
    25- Calabrese/pałac
    26- Lulu/pałac
    27- vitterx2/pałac
    28- wolne miejsca w pałacu (3)
    -osób przyjeżdżających na 1 dzień nie będzie na liście...lista zaktualizowana na dzień 22.04. godz. 03;41...
    - jeśli kogoś pominąłem lub coś się nie zgadza proszę o kontakt!!!
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #2

    Domyślnie

    zła wiadomość dla wszystkich zlotowiczow
    .................................................. .........

    Lans Squad dołączy! hihi
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Boszszszeee... Miej nas w opiece...

  4. #4

    Domyślnie

    taaa i znowu sie bedziemy musieli ukrywac jako: "nieMILE widziani" brrrrr
    Ale bedzie sie gdzie schowac
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Nie ma takiej dziury z ktorej nie byloby Was slychac

  6. #6

    Domyślnie

    UWAGA!!!

    minął już termin nadsyłania zgłoszeń na agro, ale są jeszcze miejsca w pokoju czteroosobowym i na ewentualne zgłoszenia czekam jeszcze kilka dni (max 3-4)
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    Lans Squad dołączy
    A my już myśleliśmy, że ptasia opanowała Lans-a.
    Taaaa, wiosna zapowiada się piękna tego weekendu w Mysłakowicach.

    Alf, czy w agro jest trójka? Bo nie wiem kto do nich dołączy w czwórce
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  8. #8

    Domyślnie

    witam,
    mam problem, chcialabym pojechac, ale jestem kompletnym naturyszczykiem. dotychczas nic nie zamieszczalam na forum, chyba brak smialosci, albo dobrych zdjec. pewnie raczej to drugie. aparat mam od niedawna i dopiero sie ucze. mam d50 i mysle ze na poczatek w zupelnosci mi wystarczy. wasze z przyjemnoscia ogladam i tez tak chce wiem, ze nie jest to latwa droga, ale co tam. moge sprobowac, oczywiscie jezeli wyrazicie akceptacje. milo bedzie was poznac i oczywiscie czerpac wiedze
    prosze o info i z gory dziekuje
    pozdrawiam serdecznie
    agnieszka

  9. #9

    Domyślnie

    nie ma problemu...na plenerach: testujemy sprzęt, fotografujemy, ale przede wszystkim odpoczywamy od codziennych zajęć...i uczymy się od siebie nawzajem więc przyjeżdzaj spokojnie - czekam na zgłoszenie :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #10

    Domyślnie

    no i przygotuj sie na chrzest
    [zart]

    zapraszamy
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •