[center:d662c5f759]miło mi was poinformować, że WIOSENNY PLENER KARKONOSKI odbędzie się zgdnie z uprzednimi powiadomieniami [/center:d662c5f759]

od tej pory rozmawiamy poważnie i odpowiedzialnie, dotrzymujemy terminów powiadomień i zgłoszeń!

a teraz garść informacji:

termin pleneru - 28.04 - 03.05 2006
miejsce pleneru - mysłakowice, karkonosze i rudawy janowickie
baza noclegowa - pałac w mysłakowicach oraz gospodarstwa agroturystyczne
koszt pleneru - dojazd we własnym zakresie; opłaty noclegowe w/g wyboru - info poniżej; opłata za udział w plenerze - będzie zróżnicowana w zależności od sposobu uczestnictwa i zostatanie podana w terminie tygodnia w tym poście!
termin nadsyłania zgłoszeń - zgloszenia z noclegami:
A) w agroturystyce do 30 marca! - proszę nie czekać do ostatniej chwili!...ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!!!
B) w pałacu do 16 kwietnia!

plan pleneru nie jest jeszcze zapięty na ostatni guzik, ale już mogę podać parę szczegółów
28.04 - dzień przyjazdowy - dla chętnych spacer po mysłakowicach
29.04 - zdjęcia na zamku czocha i nad jeziorem złotnickim + wieczorek "zapoznawczy" przy kiełbasce z grila, rozmowy o sprzęcie
30.04 - wycieczka w karkonosze (śnieżne kotły)...w razie niesprzyjających warunków będzie temat zastepczy (sesja studyjna w pałacu), wieczór wolnych pogaduszek przy piwie
01.05 - plenerowe studio - profi sesja fotograficzna w plenerze (światła, blendy, lampy i inne bajery :P)...jeśli się uda dogadać z DOKP to na mysłakowickiej stacji kolejowej, jesli nie, to na zamku, testy sprzętowe, porównania, dyskusje forumowe i klubowe oraz o wszystkich innych sprawach...
02.05 - wycieczka w rudawy janowickie oraz na zamek bolczów
03.05 - dzień wyjazdowy, pokaz zdjęć z pleneru

noclegi:
A- pokoje w gospodarstwie agroturystycznym (2, 3, 4 osobowe) - koszt zróżnicowany ok 40zł za dobę
B- nocleg w pałacu (letnia rezydencja królów pruskich) - do dyspozycji 2 sale noclegowe (zbiorcze) po ok 10 miejsc każda (łóżko z pościelą), w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, ubikacje z umywalkami, natryski, komputer ze stałym dostępem do internetu...koszt noclegu 15zł za dobę.

jak zgłosić uczestnictwo?
należy pobrać formularz zgłoszeniowy (plik worda w formacie rtf)
tutaj
wypełnić go bardzo dokładnie (wszystkie dane!) i przesłać do mnie na emilka z mojej stopki - każdy, kto przyśle zgłoszenie, otrzyma potwierdzenie przyjęcia w ciągu max 3 dni.

kto może brać udział w plenerze?
każdy forumowicz (opcjonalnie z rodziną), wystarczy fakt zarejestrowania się na forum.
mam prośbę do uczestników z okolic karkonoskich...jeśli nie chcecie noclegów na miejscu i bedziecie dojeżdżać, to też przyślijcie zgłoszenie, a jako nocleg podajcie "we własnym zakresie"

wszelkie uwagi i zapytania dotyczace pleneru proszę kierować na mój adres e-mailowy (nie na PW!)


osoby, które nadesłały zgłoszenia i zostały wpisane na listę uczestników:
1- Piotr (admin)/agro
2- Malgosia/agro
3- Ryszard Gałgan/agro
4- Vesia/agro
5- ALF/m
6- Glisekx3/agro
7- Supermyszka/agro
8- Yarcox2/agro
9- Myszkinx2/agro
10- PrzeMoon/pałac
11- hesja/agro
12- Goldie/agro
13- Wasia/agro
14- Imago/pałac
15- Mr.Pietrekx4/pałac
16- Sailor/pałac
17- ACZAR74/agro
18- Piotrowm/agro
19- Agnieszka/agro
20- jmjx3/agro
21- Dancio/pałac
22- JELO/własny
23- bart_ix3/pałac
24- kronos28/pałac
25- Calabrese/pałac
26- Lulu/pałac
27- vitterx2/pałac
28- wolne miejsca w pałacu (3)
-osób przyjeżdżających na 1 dzień nie będzie na liście...lista zaktualizowana na dzień 22.04. godz. 03;41...
- jeśli kogoś pominąłem lub coś się nie zgadza proszę o kontakt!!!