Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kacper
    Ja mam 1GB Kingstona. Eksploatuję dość intensywnie i nie mam z nią problemów. Wydaje mi się, że to kwestia wadliwej serii…
    Moge powiedziec to samo. Uzywalem przez pol roku 512MB HS, od kilku miesiecy mam 1GB. Zero problemow.
    Moze kiedys uda sie rozwiazac zagadke Kingstonow...
    Pozdrawiam, Lolas

  2. #32

    Domyślnie

    Rozmawiałem z ludzmi zorientowanymi. Mówią, że to wszystko kwestia serii. Jak coś pójdzie się walić to idzie kilkaset wadliwych sztuk i niestety często trafia to do klienta. Tak pewnie jest z tą serią 1GB Kingstonów.

  3. #33

    Domyślnie

    Witam, podobne problemy mam z PRETECiem 512 HS , w aparacie działa bez problemu (narazie ), przy zgrywaniu fotek objawy takie same jak w opisywanych Kingstonach, czyli wiesza się trzeba włanczać i wyłanczać itd.... Pretec jest generalnie dobry, wczesniej z Fuji 7000 wszystko było O.K.
    Pozdrawiam Radek

  4. #34

    Domyślnie Re: czy to zależy od fabryki która pamięć Kingstona wytworzy

    Cytat Zamieszczone przez śpioch
    Jesli na krawedzi pisze THCF - Toshiba - to smialo mozna kupowac. Jesli zaczyna sie od 4613.. potem MYO - to Samsung - nie kupuj ich, bo wlasnie te karty padaja:
    Czy wasze padające karty Kingston miały napis THCS a działające są Samsunga?
    na szczęścia ja mam TH... co prawda 256 ale z Canonem A75 śmigała aż miło. Jednak coś za często te Kingstony padają, dobrze że gwarancja długa, ale jak by mi skasowało kilka dobrych zdjęć to chyba bym zmienił stajnię
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  5. #35
    wojtuniu
    Gość

    Domyślnie

    Jako że rozważania na ten temat skończyły się dawno mam pytanie czy problem z kingstonami 1Gb HS juz sie skończył. Bo w tym momencie mam problem i nie wiem co kupic. Cena kongstona jest faktycznie atrakcyjna jednak jezeli karta ma mi robić takie jaja no to juz nie wiem. Ewentualnie drugie pytanie czy zwykły SanDisk jest duzo wolniejszy od kingstona HS czy bedzie to bardzo odczuwalne z d70 ??

    pozdrawiam

  6. #36

    Domyślnie

    Kup San Diska Ultra II
    Z jedynką też nie bedziesz miał problemów.
    Mniejsza szybkość praktycznie niezauważalna.
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  7. #37

    Domyślnie

    Witam.
    A czy szanowny kolega (powyżej) używał / testował zwykłego snadiska że takie rzeczy pisze. Osobiście podejrzewam że nie. A ponadto niedawno ktoś na forum pisał o problemach z dwoma zwykłymi Sandiskami. Ja osobiście używam od roku 1szt. Kingston 256 (pomarańczowy) - bez zarzutu, Lexar 512 x40 - bez zarzutu, i od kilku tygodni Kingston 1GB (niebieski, na rdzeniu Samsunga) - jak do tej pory bez zarzutu. Wracając do kwestii
    różnicy szybkości pomiędzy zwykłym Sandiskiem a niebieskim Kingstonem to różnica jest
    zauważalna już na pierwszy rzut oka (na korzyść Kingstona).
    Pozdrawiam

  8. #38

    Domyślnie

    Szanowny kolega używał różnych kart i ma w tej chwili San Diska 512 UII i 256 U I.
    Miałem oprócz tego dwa Kingstony pomarańcz i niebieski.
    Obie wylądowały u dystrybutora z wymianą w końcu na San Diska.
    Pisząc o szybkości miałem na myśli Sana I i II.
    Właśnie Kingstony na rdzeniu Samsunga siadają w D70.
    Znam wiele przypadków z autopsji i opowiadań znajomego hurtownika.
    A propos karty te wspaniale działają z np. Coolpixami.
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  9. #39

    Domyślnie

    Witam.
    Ja miałem na myśli Sndiska bez ultra i Sandiska ultra II.
    Jeśli zaszło nieporozumienie to przepraszam.
    A w kwestii hurtowników to mam zgoła odmienne informacje, a mianowicie
    kilka do kilkunastu reklamacji na Snadiski i Leksary i zero reklamacji na Kingstony
    (mimo że tych ostatnich sprzedano najwięcej)
    Pozdrawiam

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario
    Witam.
    Ja miałem na myśli Sndiska bez ultra i Sandiska ultra II.
    Jeśli zaszło nieporozumienie to przepraszam.
    A w kwestii hurtowników to mam zgoła odmienne informacje, a mianowicie
    kilka do kilkunastu reklamacji na Snadiski i Leksary i zero reklamacji na Kingstony
    (mimo że tych ostatnich sprzedano najwięcej)
    To ja zaproponuję w takim razie salomonowe wyjście- weż Preteca 40x lub 80.
    U mnie Pretec HS chodzi juz dobre pól roku i złego słowa o nim nie moge powiedzieć.
    Mam też Sandisk U II i też zero problemów.
    Jacek

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •