No bardzo przyjemne kadry! Wszystko się zgrało sprzęt (obiektyw), fotograf i modelka! Najlepsza jak dla mnie 1 i 4
Szukaj
No bardzo przyjemne kadry! Wszystko się zgrało sprzęt (obiektyw), fotograf i modelka! Najlepsza jak dla mnie 1 i 4
D40: S10-20, S30, N50G, N18-200VR, T55-200+DCR250, SB-400...
Zenith 12XP: H44M, J37A, P29/2.8, P135/2.8...
Skontaktuj się z nami