Witam. czy ktoś może podesłać mi stary soft (1.01 AiB) do mej 70. A przy okazji jakie są efekty wgrania części A 2.0 i części B 1.01. Pozdrawiam i z góry dziękuję. mado
Szukaj
Witam. czy ktoś może podesłać mi stary soft (1.01 AiB) do mej 70. A przy okazji jakie są efekty wgrania części A 2.0 i części B 1.01. Pozdrawiam i z góry dziękuję. mado
A czemu nie chcesz obu 2.0?
Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
fanaberiafoto.eu
A zostaw na 1.01 natomiast B czyli w sumie samo menu wal na 2.0
jak chcesz żeby Ci to podesłać to podaj może maila
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
Podaję maila. [email protected]
A tak przy okazji słyszałem, że był też 1.03 czy to prawda? Jeśli tak to co poprawiał?
A jak już jesteś taki miły to co jest z tą informacją na stronie nikona aby uważać w trakcie kolejności wgrywania. Czy może kolejność mieć wpływ na awarie procesora, lub inne uszkodzenia? Jakie jest Wasze zdanie co do A i B 2.0?
no uważać trzeba bo były jednostkowe wprawdzie ale zawsze przypadki padu sprzętu przy upgrajdzie![]()
na stronie nikona jest wszystko po koleji opisane a i na forum już było o tym nie raz
używajcie funkcji szukaj
wyślę Ci jutro bo mam to w firmie
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
Skontaktuj się z nami