Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: soft do D-70

  1. #1

    Domyślnie soft do D-70

    Witam. czy ktoś może podesłać mi stary soft (1.01 AiB) do mej 70. A przy okazji jakie są efekty wgrania części A 2.0 i części B 1.01. Pozdrawiam i z góry dziękuję. mado

  2. #2

    Domyślnie

    A czemu nie chcesz obu 2.0?
    Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
    fanaberiafoto.eu

  3. #3

    Domyślnie

    A zostaw na 1.01 natomiast B czyli w sumie samo menu wal na 2.0

    jak chcesz żeby Ci to podesłać to podaj może maila
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  4. #4

    Domyślnie

    Podaję maila. [email protected]
    A tak przy okazji słyszałem, że był też 1.03 czy to prawda? Jeśli tak to co poprawiał?
    A jak już jesteś taki miły to co jest z tą informacją na stronie nikona aby uważać w trakcie kolejności wgrywania. Czy może kolejność mieć wpływ na awarie procesora, lub inne uszkodzenia? Jakie jest Wasze zdanie co do A i B 2.0?

  5. #5

    Domyślnie

    no uważać trzeba bo były jednostkowe wprawdzie ale zawsze przypadki padu sprzętu przy upgrajdzie
    na stronie nikona jest wszystko po koleji opisane a i na forum już było o tym nie raz
    używajcie funkcji szukaj
    wyślę Ci jutro bo mam to w firmie
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •