Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Full frame niczego nie zmienia....bedziesz mial to samo Jesli matryca o srednicy klatki 35 mm ma poruszac sie w podobnych proporcjach...wymaga to adekwatnie wiekszego pola krycia niz obecne obiektywy 35 mm.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Full frame niczego nie zmienia....bedziesz mial to samo Jesli matryca o srednicy klatki 35 mm ma poruszac sie w podobnych proporcjach...wymaga to adekwatnie wiekszego pola krycia niz obecne obiektywy 35 mm.
    To po co minolta tak robi ??? wytłumacz laikowi
    pozdrawiam Sebastian

  3. #43

    Domyślnie

    Stosujac AS Minolta uniemozliwila sobie sotosowanie wlasnego odpowiednika EF-S/DX . (...)W związku z tym obiektywy Minolty będą miały większe wymiary, wyższą cenę...badz tez nie bedzie dane korzystac z AS.
    A ja mam wrazenie ze obiektyw sprzedawany z D7D to jest Tamron 17-35
    D70 - bez kitu :O

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yoss
    Stosujac AS Minolta uniemozliwila sobie sotosowanie wlasnego odpowiednika EF-S/DX . (...)W związku z tym obiektywy Minolty będą miały większe wymiary, wyższą cenę...badz tez nie bedzie dane korzystac z AS.
    A ja mam wrazenie ze obiektyw sprzedawany z D7D to jest Tamron 17-35
    ten który ogladalem na targach to był 28-75/2,8 Tamrona oczywiscie o czym uświadomił mnie Piotr
    pozdrawiam Sebastian

  5. #45
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n
    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Full frame niczego nie zmienia....bedziesz mial to samo Jesli matryca o srednicy klatki 35 mm ma poruszac sie w podobnych proporcjach...wymaga to adekwatnie wiekszego pola krycia niz obecne obiektywy 35 mm.
    To po co minolta tak robi ??? wytłumacz laikowi

    NIe wiem..trza sie Minolty spytac. Wzgledy marketingowe pewnie.....stabilizacja z kazdym szklem..brzmi fajnie. Minolta jest strasznie zapozniona w stosunku nawet do Pentaxa...czyms pewnie chca przyciagnac klientow.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    NIe wiem..trza sie Minolty spytac. Wzgledy marketingowe pewnie.....stabilizacja z kazdym szklem..brzmi fajnie. Minolta jest strasznie zapozniona w stosunku nawet do Pentaxa...czyms pewnie chca przyciagnac klientow.
    Problem w tym, ze sytucaja Minolty wyglada w ogole jakos niefajnie. Nie dosc, ze ich nowe szkla sa bez dwu zdan robione przez Tamrona, to jeszcze takie szklo jak 70-200/2.8, ktore ma SSM (odpowiednik AF-S) kosztuje 1900$, czyli prawie 500$ wiecej niz Nikon 70-200/2.8 VR... No i rzeczywiscie sa opoznieni.
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •