Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie INDIE - krótka relacja

    Indie to kraj wzbudzający skrajne emocje i zaskakujący w każdym miejscu i chwili symbiotycznym funkcjonowaniem kontrastowych zjawisk. Można je kochać lub nienawidzić, ale z pewnością nie pozostawią nikogo obojętnym. Nie wiemy, czy Królowa Wiktoria rzeczywiście uważała je za perłę w swojej koronie, choć z pewnością jak perła ten kraj ma swój niecodzienny urok i blask. Blask należy tu jednak pojmować jedynie jako metaforę duchowości, bo jeśli chodzi o blask spowodowany czystością, to w Indiach takie skojarzenia nie mogą mieć miejsca. Właściwie można powiedzieć o tym kraju wszystko poza tym, że jest tam czysto, spokojnie i stabilnie. Jest za to: multikulturowo, wieloreligijnie, kolorowo, tłoczno, przerażająco biednie i właściwie pod wieloma względami nieprzewidywalnie. Trzy tygodnie spędzone w Indiach to zdecydowanie zbyt mało, aby móc je w sposób kompetentny opisać, ale jedno jest pewne; jest to najbardziej zaskakujący kraj, spośród wszystkich przez nas do tej pory odwiedzonych i pewnie tutaj kiedyś wrócimy....
    Na więcej zdjęć i opisów zapraszam na www.dryforest.pl Poniżej kilka przykładów z niesamowitego kraju:

    1. Varanasi - święte miasto nad Gangesem


    2. Plackarnia - czyli wyrób placków z krowiego łajna


    3. Agra


    4. Varanasi - nad Gangesem dzieją się "cuda"


    5. Radżastan


    6. Goa


    7. Gdzieś w Indiach ...
    http://www.dryforest.pl

    sprzęt: od Hesji oczywiście

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobają te zdjęcia, z Twojej stronki to widzę, że niezły z Ciebie globtroter!!
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia. Ale to co się mnie najbardziej podoba to wygląd Twojej strony, świetny dizajn

  4. #4

    Domyślnie

    Przejrzałem wszystkie bardzo chętnie i stronka niczego sobie.
    red light, dark room...

  5. #5

    Domyślnie

    Z pzryjemnością przeczytałem opis i obejrzałem wybrane przez ciebie zjdęcia.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    fajne fotki ,a Twoje wycieczki -imponujące

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ładne zdjecia Gratuluje super wypraw

  8. #8

    Domyślnie

    Mało ale za to konkretnie nasłabsza wg.mnie trójka, za mała GO, na trójce się "wali".
    Generalnie przepyszne

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo ciekawe fotografie i bardzo mi się podobają.
    Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

  10. #10

    Domyślnie

    Fotki z Indii to jak fotki z Ameryki Poludniowej... nic nowego nie wnosisz. Wrecz powiem, ze bez emocji. Ot samograje, bo kolorowe.
    piotr biegaj, iczek
    Fotografia ptaków: https://piotrbiegaj.com
    Blog Fotopropaganda: https://iczek.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •