Witam. Wczoraj po godzinnym spacerze z D50 .... aparat przestal ustawiac ostrosc. Silniczek obiektywu dziala. A aparat najpierw wyswietlal (error, czy znaczek "kolanka" w miejscu gdzie wyswietla ilosc pozostalych zdjec do zrobienia) r08 a teraz r12.... Obiektyw to 18-70. Zastanawiam sie czy to wina obiektywu czy aparatu.... Sprawa kwalifikuje sie do serwisu ? Czy nie ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami