Szukaj
Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY
UV w cyfrze nie ma zadnego uzasadnienia. Na filmach ma ale nad morzem albo na wysokosciach powyzej 2500m, bo film jest czuly na swiatlo UV.
Jakos nie lapie tej idei UV. Szkla uzywam intensywnie, w roznych warukach ale jakos rys czy nawet odciskow palcow nie moge sie dopatrzec. Jedynie wkuszajacy pyl miedzy soczewkami, wlazacy przez nieszczelnosci ukladu zoomowania.
Skontaktuj się z nami