Mi takie UFO na nocnych zdjęciach też się robiło. Nawet moje było ładniejsze bo zielone
Tyle, że bez UVki i na 18-70.
Szukaj
Mi takie UFO na nocnych zdjęciach też się robiło. Nawet moje było ładniejsze bo zielone
Tyle, że bez UVki i na 18-70.
D80 + MB-D80 + 18-70 + 50 1.8
Skontaktuj się z nami