no właśnie o to chodzi, że nie tylko o czyszczenie chodzi... czyszczenie choć denerwujące to pikuś...
krótko - marumi, przerobiłem wszystkie hoye (noo prawie, bo oprócz tych Super pro1) i w porównaniu do Marumi to jak niebo a ziemia (a najbardziej sie zawiodłem na SHMC - nie dość, że mają cenę nooo... to ich jakość pozostawia wieeele do życzenia). Marumi WPC na gwint 67mm (czyli do 70-300VR) kosztuje 124 zł a na takiego kita 18-55 - 67 zł (ceny z www.raysfoto.pl)
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami