Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Repozytorium "customów" do D3/D300

    W oczekiwaniu na krzywa a`la 5D Czornyj`a moze by zorganizowac download "customów" do D3 i D300 ? Służę miejscem i chęciami do uporzadkowania i opisania tego co dostane...

  2. #2

    Domyślnie

    Nasz kolega forumowy wojteh posiada kilkanaście profili na swojej stronie, do której link zamieścił*tu:
    http://forum.nikon.org.pl/showpost.p...6&postcount=25
    Wypadałoby zapytać o zgodę ale myślę, że warto, bo pomysł, aby zgromadzić wszystko w jednym miejscujest zacny.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinox Zobacz posta
    W oczekiwaniu na krzywa a`la 5D Czornyj` ...
    A moze lepiej sprzedac d3/d300 i kupic 5d ?!

  4. #4

    Domyślnie

    Ja wcale nie narzekam i specjalnie nie czekam na to zeby zrobic sobie 5D....
    PS. nie zwrocilem uwagi na post wojteh`a (przy okazji pozdrawiam )... ma calkiem niezła kolekcje i juz jest online wiec chyba swoje zadanie spełnia
    PS2. pytanie ile z nich jest do uzywania i czy nie mozna by ich jakos opisac
    Ostatnio edytowane przez dinox ; 12-03-2008 o 08:02

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur B Zobacz posta
    A moze lepiej sprzedac d3/d300 i kupic 5d ?!
    wiem, że kpisz ale chętnie dodałbym sobie do menu kilka innych pozycji i nie miałbym nic przeciwko by były to: "5D Mode", "T-MAX 100", "Velvia Mode", "Ektachrome Mode" itd :P

  6. #6

    Domyślnie

    trzeba bedzie powolac niezalezne audytorium do oceny efektow takowych "customow" i czy odpowiada to orginałowi

  7. #7
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    jesli bedzie trzeba mogę umieszczać wszystkie profile - i mam plan dodatkowo zrobic teraz podglad na zdjęciach tych które posiadam

    mam duzo miejsca na serwerze i dobry transfer bez limitów

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    jesli bedzie trzeba mogę umieszczać wszystkie profile - i mam plan dodatkowo zrobic teraz podglad na zdjęciach tych które posiadam

    mam duzo miejsca na serwerze i dobry transfer bez limitów
    Byśmy cię chyba ozłocili za taka robotę
    Yashica 124G|D3000|D700|S 12-24|N 24-70|N 50 1.4 AF-S|N 80-200 AF-S|SB-800|

  9. #9
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    jesli bedzie trzeba mogę umieszczać wszystkie profile - i mam plan dodatkowo zrobic teraz podglad na zdjęciach tych które posiadam

    mam duzo miejsca na serwerze i dobry transfer bez limitów
    Extra pomysł... czekam niecierpliwie

  10. #10

    Domyślnie

    Brzmi fajne.
    Tylko jak by ktoś mógł zrobić mały poradnik z czym to sie je, tzn czy to się wgrywa do aparatu, photoshopa, nikon caputure czy czegos innego.
    D80 + MB-D80 + 18-70 + 50 1.8

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •