Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    OT - Chłopie, jesteś z Kutna ???
    Owszem,a jakie to ma znaczenie?
    Jacek

  2. #22

    Domyślnie

    [quote="chalzen"]No ja mam ten wynalazek Sigmy czyli EF-500 DG Super Na -iTTL,ale nie mam jeszcze wyrobionego do końca zdania.Na początku mnie zaskakiwał,(a może jednak odwrotnie-) teraz po zaprzyjaźnieniu,mam coraz lepsze o nim zdanie.Jak trafi się jakaś przyzwoita "akcja" to dopiero po tym zdecydujemy,czy będziemy żyli długo i szczęśliwie czy będzie rozwód.

    Też przymierzałem się do tego "wynalazku" ale od przedstawicieli Sigmy Polska nie dostałem odpowiedzi na żaden maill.
    Czy możesz ją porównać do sb-800 ?

    Krzysiek

  3. #23

    Domyślnie

    Czy możesz ją porównać do sb-800 ?
    Niestety porównać nie mogę (przynamniej w praktycznym znaczeniu tego słowa) gdyż nie miałem do czynienia z SB-800. Póki co jestem już zadowolony i o rozwodzie zaczynam zapominać.
    Jeśli zaś chodzi o możliwości określone w manualu, to jest ona porównywalna,można rzecz identyczna. O co pytałeś przedstawicieli Sigmy? Wydaje mi się ,że przedstawicielstwo jest "cienkie" i zajmuje się głównie inną działalnością, a reprezentowanie Sigmy traktuje "po macoszemu",na zasadzie "od przybytku głowa nie boli"
    Jacek

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chalzen
    OT - Chłopie, jesteś z Kutna ???
    Owszem,a jakie to ma znaczenie?
    No ma, bo ja też Kutnowiak


    Kontakt do przedstawiciela Sigmy:

    ANNA WÓJCIK
    K-Consult Sp. z o.o.
    www.kconsult.pl
    tel:058/664-63-28
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #25

    Domyślnie

    No ma, bo ja też Kutnowiak
    No to witam.Ja jestem jednak flancowany,więc chyba trudno tak o mnie powiedzieć.Chociaż już ładnych parę latek tu spędziłem,to może i już jestem kutnowianinem
    Jacek

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •