Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie N80 - sigma czy tamron

    Witam
    Jestem tu nowy stałem sie posiadaczem Nikona d80 i mam wieliki problem nie wiem jakie wybrać szkło do aparatu. Zastanawiam sie nad Sigma 18-50 mm f/2.8 EX DC Macro HSM lub Tamron 17-50 mm f/2.8 SP Di II XR LD ASL IF.

    Proszę o pomoc doświadczonych, na który by się zdecydowali obiektyw ?

  2. #2

    Domyślnie

    O tych szkłach dużo było na forum. Poszukaj, a znajdziesz. Ja, jak pewnie większość wybrałem Tamrona i jestem bardziej niż zadowolony
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=51582

    Zresztą to nie jedyny temat o tych dwóch szkłach, poszukaj w dziale OPTYKA

  4. #4

    Domyślnie

    A tak w ogóle to nie ten dział.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •