Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    kruk
    Gość

    Domyślnie fotki na FUJIFILM

    Czy ma ktoś fotki z tych negatywów
    FUJI NPC160,
    NPH400,
    nowy PRO160C,
    PRO400H ?
    Chciałbym zobaczyć !

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    kruk, ja mam z NPH 400, w dziennym świetle , nie patrz jednak co na zdjęciach: zdjęcie 1, zdjęcie 2, zdjęcie 3, npc 400 też gdzieś mam, ale nie poskanowane

  3. #3

    Domyślnie

    a jak chcesz je zobaczyć?
    na monitorze zobaczysz coś zupełnie innego niz ogladajac odbitke. to zależy od skanera, monitora, labu.
    musisz sam zrobic na tych 4 materiałach zdjęcia, iść do labu (tego samego zawsze) i pooglądać odbitki, a nie monitor. wtedy mozesz wyciagnac wnioski.
    wieszanie tu zdjec nic nie da, najwyzej mozna spytac innych jakie maja odczucia na pracy z tymi filmami i im zaufac (lub nie)
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #4
    kruk
    Gość

    Domyślnie

    więc pytam jakie macie odczucia na pracy z tymi filmami ?

  5. #5
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Odczucia mamy pozytywne

  6. #6

    Domyślnie

    pebees, niesmiertelny kazik widze ;]
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  7. #7
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    krystek, cóż poradzę, że tylko tam robiłem na tym filmie ;D

  8. #8

    Domyślnie

    Akurat na tych filmach zawsze robię na weselach i plenerach
    Moim zdaniem są bardzo dobre .
    Ostatnio NPC 160 zastąpiłem Fuji Realą 100, ale na efekty dopiero czekam.
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2006
    Miasto
    Gliwice/Cieszyn
    Posty
    6

    Domyślnie

    slawson38: Na jakiej czułości je naświetlasz ??
    Pozdrawiam
    Kudlaty

    Nikon N80 | 28-80/3.3-5.6 D | 70-300 4,0-5,6 G

  10. #10

    Domyślnie

    400 naświetlam jako 320 , labie nic nie mówie, a 100 i NPC naświetlam i wołam zgonie
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •