Czy ma ktoś fotki z tych negatywów
FUJI NPC160,
NPH400,
nowy PRO160C,
PRO400H ?
Chciałbym zobaczyć !
Szukaj
Czy ma ktoś fotki z tych negatywów
FUJI NPC160,
NPH400,
nowy PRO160C,
PRO400H ?
Chciałbym zobaczyć !
a jak chcesz je zobaczyć?
na monitorze zobaczysz coś zupełnie innego niz ogladajac odbitke. to zależy od skanera, monitora, labu.
musisz sam zrobic na tych 4 materiałach zdjęcia, iść do labu (tego samego zawsze) i pooglądać odbitki, a nie monitor. wtedy mozesz wyciagnac wnioski.
wieszanie tu zdjec nic nie da, najwyzej mozna spytac innych jakie maja odczucia na pracy z tymi filmami i im zaufac (lub nie)
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
więc pytam jakie macie odczucia na pracy z tymi filmami ?
Odczucia mamy pozytywne![]()
pebees, niesmiertelny kazik widze ;]
old punks never die
http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H
krystek, cóż poradzę, że tylko tam robiłem na tym filmie ;D
Akurat na tych filmach zawsze robię na weselach i plenerach
Moim zdaniem są bardzo dobre .
Ostatnio NPC 160 zastąpiłem Fuji Realą 100, ale na efekty dopiero czekam.
D 500 D 600 D 750
S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900
slawson38: Na jakiej czułości je naświetlasz ??
Pozdrawiam
Kudlaty
Nikon N80 | 28-80/3.3-5.6 D | 70-300 4,0-5,6 G
400 naświetlam jako 320 , labie nic nie mówie, a 100 i NPC naświetlam i wołam zgonie
D 500 D 600 D 750
S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900
Skontaktuj się z nami