Ja po prostu lubię w zdjęciach proporcje jakie daje klatka filmu. W ciachniętymjakoś te proporcje mi nie odpowiadają.
Ale dziekuję Ci za tę uwagę, cała sztuka to zrobić to od razu, na miejscu
Szukaj
Ja po prostu lubię w zdjęciach proporcje jakie daje klatka filmu. W ciachniętymjakoś te proporcje mi nie odpowiadają.
Ale dziekuję Ci za tę uwagę, cała sztuka to zrobić to od razu, na miejscu
Robię małą klatką dającą mi taki to a taki wymiar. Gdybym robił średnim formatem, zaakceptowałbym inny wymiar. Mnie naprawdę podobają się zdjęcia w kwadracie. Ja po prostu nie lubię kadrować. Owszem, zdarza mi się, ale zachowuje wówczas proporcje boków. Zawsze gdy patrzę na kadrowane zdjęcie mam świadomość że coś jeszcze na nim było. I to mi przeszkadza.
Tak już mam, takie moje widzimisie.
Skontaktuj się z nami