Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Unhappy gdzie kupić lampy bowens esprit digital DX

    Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na forum, więc chciałbym wszystkich serdecznie powitać.

    Mam pytanie następującej treści:
    Organizuję studio foto i chciałbym zakupić lampy bowens esprit digital 1000 DX 1 szt i esprit digital 500 DX 4 szt.
    Szukam, gdzie można dostać te lampy i okazuje się, że w sklepie www.sklepfotograficzny.pl maja tylko esprit gemini, przedstawiciel bowensa na Polskę, firma www.foto7.com.pl ma w swojej ofercie DX-y, napisałem do Nich maila z zapytaniem o cennik, ale narazie cisza.

    Czy szanowni koledzy orientują się, gdzie jeszcze w Polsce można zakupić te lampy?

    Rozważam też możliwość ściągnięcia tych lamp z Anglii, w związku z tym chciałbym zapytać, jakie trudności mogę napotkać wybierając to rozwiązanie.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam wszystkich

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    foto7 jest oficjalnym dystrybutorem wiec najlepiej u nich, bo wszyscy dystrybutorzy i tak beda kupowali u nich. moze w niedziele nie pracuja na stronie sa do nich namairy telefoniczne wiec polecam zadzwonic w poniedzialek.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    foto7 jest oficjalnym dystrybutorem wiec najlepiej u nich, bo wszyscy dystrybutorzy i tak beda kupowali u nich. moze w niedziele nie pracuja na stronie sa do nich namairy telefoniczne wiec polecam zadzwonic w poniedzialek.
    dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź, ale chyba nie myślisz, że pisałem maila dzisiaj, pisałem w piątek i narazie czekam, domyślam się, że w niedziele nie pracują

  4. #4

    Domyślnie

    Napisz do Hesji ma w swojej ofercie cały asortyment Bowensa w dobrej cenie
    De czy'sta + szkliwo

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaqb81 Zobacz posta
    Napisz do Hesji ma w swojej ofercie cały asortyment Bowensa w dobrej cenie
    Hmmm... nie moge znalesc nic na www Hesji a'propos Bowensa. Skad masz takie informacje?
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charmside Zobacz posta
    Hmmm... nie moge znalesc nic na www Hesji a'propos Bowensa. Skad masz takie informacje?
    Od samego Sławka
    Napisz do niego co Cię interesuje z Bowensa to Ci powie w jakiej ma to cenie
    Nie ma tego na stronie, bo nie ma osoby która by się zajęła osprzętem studyjnym.
    De czy'sta + szkliwo

  7. #7

    Domyślnie

    calumetphoto.de - wysyłają do Polski i mają taniej
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  8. #8

    Cool Odp: gdzie kupić lampy bowens esprit digital DX

    Cytat Zamieszczone przez philig Zobacz posta
    calumetphoto.de - wysyłają do Polski i mają taniej
    Bowens to angielska firma, wiec polecam u zrodla, ten sam sklep a duuuuzo taniej

    www.calumetphoto.co.uk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •