Mam pytanie do starszych kolegów a mianowicie kto mi poradzi co mam wybrać-NIKON D40 czy D60?
Jestem całkowitym amatorem,nigdy nie miałem doczynienia z lustrzanką cyfrową a tylko kiedyś sporadycznie z ZENITEM.
Aparat ten ma mi służyć do robienia zdjęć rodzinnych i pamiątek z wyjazdów.
Model D60 ma większą matryce(ale czy nie wystarczy mi 6,1 )oraz czyszczenie matrycy(czy to nie jest bajer producenta).
Liczę na rzetelne rady.Pomóżcie proszę.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami