Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sjm
    O ile dobrze pamiętam FAT nie potrafi obsługiwać plików powyżej 4 Gb stąd twój problem z microdrivem
    Hmmm... A co ma do tego wielkosc pliku? Przeciez zaden Nikon nie produkuje plikow 4 GB. Wspomniana wielkosc to pojemnosc karty przeciez a nie wielkosc pliku...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12

    Domyślnie

    No wiec chyba wybiore sie na ta gielde
    sprobuje jeszcze sformatowac ja na FAT a nie FAT32. bo tak mi sie przypomnialo ze kiedys po sformatowaniu mp3 playera na FAT32 przestal dzialac i trzeba bylo formatowac na FAT.
    Mam nadzieje ze nie bedzie problemu na gieldzie
    dzieki wszyskim
    | D700| D600| N 24 1.4| N 24-70 2.8| N 50 1.4| N 60 2.8| N 85 1.4| N 80-200 2.8| SB900|
    Onephoto

  3. #13
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    382

    Domyślnie

    Spróbuj programem fdisk wydzielić na tej karcie obszar 4 lub troche mniej GB i sformatuj na fat lub fat 32. Pozostały obszar pozostaw nieoznaczony. Może w ten sposób będziesz mógł na tej karcie uzyskać przy współpracy z aparatem.
    Powodzenia.

  4. #14

    Domyślnie

    poprubuje jutro ale z particion magic. Dam znac czy sie udalo
    | D700| D600| N 24 1.4| N 24-70 2.8| N 50 1.4| N 60 2.8| N 85 1.4| N 80-200 2.8| SB900|
    Onephoto

  5. #15
    goplana
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Mam problem z pamięcią microdrive hitachi, kupiłam używaną na allegro, komputer rozpoznaje mi ją jako iPOD'a. Widocznie wcześniej w nim pracowała.

    I w związku z tym czy ktoś zna program którym można ja sformatować??

    Urządzenie tego nie zrobi ponieważ w ogóle nie rozpoznaje jej. Dodam że pamięć jest kompatybilna z urządzeniem.

    Z góry dziękuję za pomoc

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •