witam
Mam problem z ta karta poniewaz nie dziala z D70spodlaczylem karte do komputra i sformatowalem ja (FAT32) i karta podlaczona do kompa dziala. mozna na nia przezucac zdjecia itd. natomiast po wlozeniu do aparatu wyswietla "Memory card can not be used"
czy wie ktos moze czym jest spowodowane? czy poprostu z karta jest cos nie tak? Bo wiem ze D70s bez problemu wspulpracuje z microdrive CF II.
Jezeli ktos wie co z tym zrobic albo czemu tak jest to bardzo prosze o pomoc!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami