Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nikon DK 21m

  1. #1

    Domyślnie Nikon DK 21m

    Witam! Czy wiecie może gdzie najlepiej (najtaniej) kupić lupkę? Wiem już, że maja w pstryku...

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2006
    Miasto
    Wrocław/Mysłowice
    Posty
    29

    Domyślnie

    witam.. sam sie przygladam temu tematowi i chyba najlepiej wlasnie w pstryku.. roznic w cenach nie widze wiekszych (chyba ze USA .. w pstryku juz sporo osob kupilo - a sprzedawcy tam zdaja sobie nawet sprawe, ze to prostokat a nie kolko..
    pozdrawiam
    G.
    a co sie beda chwolił..

  3. #3

    Domyślnie

    Różnice w cenie są w polskich sklepach raczej niewielkie. Zapytaj się Sławka (imfoto- reklama na górze) czy czasem nie ma. Ja swóją lupkę zakupiłem w pstryku- o czym już pisałem.
    Trochę poużywałem i powiem, że za te pieniądze naprawdę fajna sprawa. Choć praca w okularach łatwa nie jest.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi
    Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
    fanaberiafoto.eu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •