Witam! Czy wiecie może gdzie najlepiej (najtaniej) kupić lupkę? Wiem już, że maja w pstryku...
Szukaj
Witam! Czy wiecie może gdzie najlepiej (najtaniej) kupić lupkę? Wiem już, że maja w pstryku...
witam.. sam sie przygladam temu tematowi i chyba najlepiej wlasnie w pstryku.. roznic w cenach nie widze wiekszych (chyba ze USA.. w pstryku juz sporo osob kupilo - a sprzedawcy tam zdaja sobie nawet sprawe, ze to prostokat a nie kolko..
pozdrawiam
G.
a co sie beda chwolił..
Różnice w cenie są w polskich sklepach raczej niewielkie. Zapytaj się Sławka (imfoto- reklama na górze) czy czasem nie ma. Ja swóją lupkę zakupiłem w pstryku- o czym już pisałem.
Trochę poużywałem i powiem, że za te pieniądze naprawdę fajna sprawa. Choć praca w okularach łatwa nie jest.
Dziękuję za odpowiedzi![]()
Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
fanaberiafoto.eu
Skontaktuj się z nami