Kolega jest w Australi i trochę saportuję go przez sms'a
Problem ma taki, ze nie odpala mu sie lampa. Kazałem mu ustawić w tryb zielony lub wymusic błysk przez podniesienie lampy. Warunki: półmrok. Czy mozna sobie jakoś zablokowac lampę w D50, czy ta poprostu padła.
Jak się zeruje ustawienia w D50, tak samo jak w D70 ? Nie znam tego aparatu (mam D70) ale Nikon raczej konsekwentny jest.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami