Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: soft i D70s

  1. #1

    Domyślnie soft i D70s

    mam w nowy D70s wersje 1,00 czy warto wgrywac nowe?? co to da?? i jak to zrobic???

  2. #2

    Domyślnie

    z tego co mi wiadomo to w D70s soft 1.00 jest wersją ostateczną i jedyną
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki
    A gdzie to można sprawdzić ??

  4. #4

    Domyślnie

    MENU "KLUCZ" Firmware Ver. w prawo
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

  5. #5

    Domyślnie

    mam w nowy D70s wersje 1,00
    chyba wie jak sprawdzić
    A gdzie to sprawdzić w necie?? Nie ma takich informacji. Jest tylko soft 1.00 do D70s. Gdyby był nowszy, informacja znalazłaby się na stronie Nikona.
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •