mam w nowy D70s wersje 1,00 czy warto wgrywac nowe?? co to da?? i jak to zrobic???
Szukaj
mam w nowy D70s wersje 1,00 czy warto wgrywac nowe?? co to da?? i jak to zrobic???
z tego co mi wiadomo to w D70s soft 1.00 jest wersją ostateczną i jedyną
Pozdrawiam
Pucha i szkła NIKON![]()
Dzięki
A gdzie to można sprawdzić ??
MENU "KLUCZ" Firmware Ver. w prawo![]()
D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.
mam w nowy D70s wersje 1,00
chyba wie jak sprawdzić![]()
A gdzie to sprawdzić w necie?? Nie ma takich informacji. Jest tylko soft 1.00 do D70s. Gdyby był nowszy, informacja znalazłaby się na stronie Nikona.
Pozdrawiam
Pucha i szkła NIKON![]()
Skontaktuj się z nami