Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Battery packow jak pewnie wiadomo jest kilka roznych na rynku - Delta, Harbotronics, Hoodman, Opteka, itp.
    Domyslam sie ze chodzi o harbotronicsa ktory chyba jest najciekawsza propozycja z tych wszystkich w/w bp.

    Dla mnie najlepszym wyjsciem byloby zapakowanie wezyka spustowego do gripa a nie jakies diody.

  2. #22

    Domyślnie

    Gamling, a czy takie rozwiazanie jak w gripie do D50 bedzie w wersji do D70(niestety ja wejscia na wezyk nie mam ). Jesli dioda nie byla by tak klopotlwa jak (*^)@$@ swiatlowod i wystawala nieznacznie to bylo by super. Wczoraj mialem okazje pofocic D70 z nikkorem 80-200/2.8 i moje zdanie o wadze D70 diametralnie sie zmieniło
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  3. #23
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Gamling, pisz szybko o tym do D50 bo już miałem klikać jakąś aukcję z gripem
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #24

    Domyślnie

    ALF, a co zrobisz, jeśli będzie drożsy niż 250 PLN?
    Jacek

  5. #25

    Domyślnie

    Z tego co wiem to do zwyklego D70 nie bedzie takiego potentu z dioda jak w D50. Wszystkie battery packi o ktorych pisalem to produkty DELTY.

    Dla mnie najlepszym wyjsciem byloby zapakowanie wezyka spustowego do gripa a nie jakies diody.
    I wlasnie tak to jest zrobione w przypadku D70s
    Pozdrawiam Karol

  6. #26
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    jeśli będzie mial spust do pionowych to przemyślę sprawę ale jeśli to tylko erzatz, to kupię najtańszy od 250 w dół :P

    Gamling, wiesz już choć pi razy oko, kiedy można się spodziewać tego gripa?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #27

    Domyślnie

    Na razie jeszcze nie, jak tylko bede wiedzial dam znac.
    Pozdrawiam Karol

  8. #28

    Domyślnie

    teraz wiem dlaczego na allegro fototip prowadzi wyprzedaz gripów do D50 po 249 zł.
    Już miałem zadac pytanie co z klapką od komory akumulatorka przy zakładaniu gripa ale sama odpadła . Oczywiscie wypieła się sama. No to czekam na DHL i gripka.

  9. #29

    Domyślnie

    Gamling,
    Z tego co wiem to do zwyklego D70 nie bedzie takiego potentu z dioda jak w D50. Wszystkie battery packi o ktorych pisalem to produkty DELTY
    czyli de facto dla d70 nic sie nie zmieni? wlasnie chcialem zamawiac gripa do d70 w foto tip, ale przeczytalem twojego posta i wstrzymalem sie z zamowieniem.

  10. #30

    Domyślnie

    własnie do dostałem, wyglada przyzwoicie.Nawet usiłowali fakturę plastiku trochje podrobic.Taki klocuszek ale teraz smiało mozna trzymac puszkę bez obawy. Zapominam o cenie i cieszę sie bo Nikoś D50 wyglad prawie jak D2x

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •