bradley, też tak myślę, przesyłka juz jedzie tylko szkoda ,że dopiero w poniedziałek dotrze.
Szukaj
bradley, też tak myślę, przesyłka juz jedzie tylko szkoda ,że dopiero w poniedziałek dotrze.
może ktoś 'sportretować' takie d50 z gripem i tu foto wrzucic ? albo na mejla poprosze
tak z gory z boku od frontu i od tylu ;]
to propozycja raczej do posiadaczy dwoch puszek![]()
A ja wlasnie dzis bawilem sie nowa wersja gripow do D50 D70(s) i kilku Canonow. Powiem tyle ze sa duzo fajniejsze. W przypadku D50 bardzo fajnie rozwiazano problem wyzwalania migawki przy pionowym spuscie. Nie ma juz zadnych kabelkow tylko specjalna dioda, ktora jest tak sprytnie zamocowana ze wyzwala migawke a kiedy uzywa sie normalnego uchwytu to dioda chowa sie do batterypacka. W stosunku do pierwszego gripa Delty zupelnie inaczej jest zrobiony pojemnik na akku (otwierany z boku z naprawde rozsadnym zamknieciem), materialy tez jakby troche lepsze. Na razie byla to wersja testowa ale za jakis czas beda juz dostepne w sprzedazy, oczywiscie w FOTO TIPie
no to dałes na noc do piecamogłem poczekac
Gamling, a wiesz moze "za jaki czas"?![]()
bo cholernie by mi sie przydal pionowy spust! jak siedze na meczu przez kilka godzin to mi lapa odpadaznasz moze jakas orientacyjna cene?
Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
www.blog.pressfocus.pl
Gamling, a coś o tym nowym gripie do D70s mozesz powiedzieć ?? :>
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
No ale w tym nowym do D70s jak jest wyzwalanie migawki? jak z podlaczeniem do korpusu ? Da rade na trybie zdjec seryjnych robic czy nie ??![]()
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
Skontaktuj się z nami